Skip to main content

Moteris davė pinigų benamiui narkomanui, tačiau kitą dieną jis dingo. Po 14 metų ji sutiko tą patį vyrą ir liko priblokšta nuo pamatyto vaizdo

Priklausomybė nuo alkoholio ar narkotikų yra didelė viso pasaulio problema. Kai kurie žmonės svaigindamiesi bando pabėgti nuo užklupusių problemų, tačiau bėgant laikui viskas pradeda slysti iš rankų ir žmonės atsiduria gatvėje, o kai kurie netgi miršta.

Jeanah Nomelli susipažino su benamiu, tačiau po kurio laiko jis dingo. Po daugelio metų jie ir vėl susitiko, o vyras ištesėjo savo duotą pažadą!

Reklama

Jeanah su Willu susipažino prieš 14 metų, kai jis kuitėsi šiukšlių konteineryje. Tuo metu jis buvo benamis ir priklausomas nuo heroino. Išgirdusi Willo istoriją, moteris negalėjo neištiesti pagalbos rankos.

“Pamenu Willo paklausiau, kaip jis atsidūrė tokioje situacijoje. Jis papasakojo, kad žmona netikėtai mirė, o po jos mirties vieną kartą išbandė heroiną ir tapo priklausomu. Dėl savo priklausomybės jis prarado namus ir darbą“ – Facebook paskyroje rašė Jeanah.

Reklama

Bėgant laikui jie tapo draugais ir dažnai susitikdavo.

“Tuomet jis man patiko labiau nei mano darbo partneris. Stengdavausi su Willu susitikti kuo dažniau“.

Tačiau vieną dieną Will tiesiog dingo. Jeanah net neįsivaizdavo, kas nutiko jos draugui. Moteris nežinojo, ar jis išvis yra gyvas.

Reklama

Prabėgus 14 metų Jeanah sutiko savo seną draugą degalinėje. Vos per kelias sekundes jie atpažino vienas kitą ir apsikabino.

“Dievas suvedė mus dar kartą… Ironiška, tačiau to paties tinklo degalinėje. Will priėjo prie manęs ir su ašaromis akyse paklausė, ar vis dar jį atsimenu.

Man prireikė maždaug dviejų sekundžių, kol supratau, kad čia jis. Tai buvo mano Willis! Jis nostalgiškai prisiminė apie batų porą ir striukę, kurią jam padovanojau prieš 14 metų, kad nesušaltų. Aš taip pat jam daviau 7 dolerius, kad galėtų pasidaryti naują tapatybės kortelę. Paprašiau jo pažadėti vieną dalyką – tai neišleisti pinigų narkotikams.

Reklama

Will ištesėjo savo pažadą. Jis pasidarė naują tapatybės kortelę, susirado darbą, o vėliau dar kartą vedė. Abu stovėjome degalinėje ir apsikabinę verkėme. Esu neapsakomai laiminga, kad Will sugrįžo į normalų gyvenimą “ – Facebook paskyroje rašė Jeanah.

Ši istorija yra puikus pavyzdys, kad net ir paprasčiausi poelgiai gali pakeisti kitų žmonių gyvenimus…

Reklama