Skip to main content

Vaikinas norėjo originaliai pasipiršti mylimajai, todėl paruošė romantišką staigmeną. Tačiau sugrįžęs į namus jis nustėro nuo pamatyto vaizdo

Piršlybos yra viena gražiausių akimirkų gyvenime. Tai diena, kai įsimylėjėliai žengia žingsnį į priekį savo santykiuose, todėl vyrai dažnai ieško originalių, romantiškų ir įsimintinų būdų, kaip pasipiršti.

Reklama

26-erių Albert Ndreu sugalvojo paruošti paprastą, bet romantišką staigmeną savo mylimajai Valerijai. Kol Valerija buvo darbe, Albert nusprendė šventiškai papuošti jų namus ir pasitikti mylimąją su dideliu kiekiu žvakių, gėlių ir balionų.

Iš žvakių sustatęs sakinį “Ar tekesi už manęs?” jis išvyko pasiimti mylimosios iš darbo. Vaikinas piršlybas planavo porą savaičių, todėl jis sudėjo visas viltis į šią staigmeną. Tačiau netrukus grįžę namo įsimylėjėliai tikrai patyrė šoką nuo kitokios staigmenos, kuri jų laukė.

Reklama

Jie lipo į viršutinį savo buto aukštą, kai užuodė stiprų dūmų kvapą. Pasirodo, butas užsidegė ir visa svetainė, kurią papuošė Albert, supleškėjo liepsnose. Visa situacija pasibaigė laimingai, nors viskas galėjo pakrypti žymiai blogesne linkme.

Reklama

Kas svarbiausia – Albert vis vien sugebėjo priklaupti ant kelio ir paprašyti Valerijos rankos. Mergina sutiko, nes anot jos “daiktus visada galima pakeisti, tačiau jausmų vienas kitam – ne”.

Ši istorija žaibiškai išplito Jungtinėje Karalystėje, tad pora dar gavo galimybę pasimėgauti dideliu dėmesiu. Aišku viena – savo naujo gyvenimo etapo pradžios jie nepamirš niekada.

Reklama