Skip to main content

Pora nuvyko į ultragarsinį tyrimą, tačiau jo metu būsimas tėvas vos neapalpo, kai gydytoja atskleidė, kad toks atvejis pasitaiko tik kartą per 15 milijonų nėštumų

Kiekvieno vaiko gimimas yra kažkuo ypatingas, tačiau kartais pasitaiko tokių nėštumų, kuriuos galima pavadinti tikru stebuklu. Taip nutiko ir šios poros atveju.

Bethani ir Tim Webb susituokė 2015 m. birželį, o praėjus keliems mėnesiams moteris sužinojo, jog laukiasi. Sutuoktiniai nuvyko į ligoninę pasidaryti įprasto ultragarsinio tyrimo, tačiau išgirdžo pribloškiančią naujieną.

Reklama

Ultragarsinį tyrimą atlikusi gydytoja iš pradžių negalėjo patikėti savo akimis. Vaizdas ekrane rodė, jog Bethani pilve užsimezgė keturios gyvybės. Tačiau tai nebuvo įprastas ketvertukas. Paaiškėjo, kad visos keturios mergaitės yra identiškos, o tokio nėštumo tikimybė yra vos 1 iš 15 milijonų.

“Aš tiesiog negalėjau patikėti tuo, ką matau. Sąžiningai maniau, kad sugedo ultragarsinį tyrimą atliekanti technika“ – televizijai pasakojo Bethani.

Reklama

2016 m. birželį, 33-ą nėštumo savaitę moteris pagimdė keturias sveikas mergaites, kurioms buvo duoti Abigail, McKayla, Grace ir Emily vardai. Įdomu ir tai, kad nei vieno iš tėvų šeimose nebuvo pasitaikęs daugiavaikio nėštumo atvejis.

Tokie nėštumai dažniausiai įvyksta po dirbtinio apvaisininimo procedūros, tačiau Bethani pastojo natūraliai.

Rūpintis naujagimiu tikrai nėra lengva užduotis, tačiau šios poros darbų sąrašas išaugo net keturis kartus. Pavyzdžiui, per parą reikėdavo pakeisti net iki 50 sauskelnių!

Reklama

Žinoma, ne ką mažiau svarbūs buvo ir finansiniai dalykai, o prieš šeimos gerovės prisidėjo daugybė aplinkinių žmonių. Vietinės bendruomenės dėka buvo nupirktas didelis automobilis, kuriame laisvai telpa tėveliai su visomis keturiomis dukromis.

“Tik dar kartą įsitikinau, kad mūsų rajone gyvena nuostabūs žmonės. Be jų pagalbos niekaip nebūtume išsivertę…“ – pasakoja daugiavaikė mama.

Šiandien mergaitėms jau penkeri metai ir jos atrodo tiesiog nuostabiai. Kokia graži šeima!

Reklama