Skip to main content

Pora nuvyko pas mergaitę, kurią ketino įsivaikinti. Tačiau būsimas tėvas sustingo, kai pirmą kartą pamatė mažylę

Walt ir Annie susipažino dar vaikystėje. Jie augo vienoje kaimynystėje, o jų šeimos leisdavo laiką kartu. Praėjus keliems dešimtmečiams Walt ir Annie pamilo vienas kitą ir susituokė.

Tačiau tik pradėję kalbėti apie šeimos pagausėjimą sutuoktiniai suprato, kad yra skirti vienas kitam. Abu svajojo turėti dukrą ir jau buvo išrinkę vardą būsimam vaikui.

Visgi likimas paruošė netikėtų siurprizų…

Reklama

Waltui buvo vos 10 metų, kai jis pirmą kartą susapnavo savo būsimą dukrą. Jos vardas buvo Chloe.

Nuo tos dienos Walt žinojo, kad būsimos dukros vardas bus Chloe. Pats Walt yra šviesios odos ir mėlynų akių, todėl manė, kad sapne pasirodžiusi mergaitė yra panaši į būsimą žmoną.

Bėgo metai, o tarp Annie ir Walt užsimezgė romantiški santykiai. Pora susituokė ir pradėjo bendrą gyvenimą. Iš pradžių jie negalvojo apie vaikus ir mieliau rinkdavosi keliones po pasaulį.

Visgi vieną dieną sutuoktiniai nusprendė, kad jau laikas. Annie netgi pasakė vyrui vardą, kurį norėtų suteikti būsimai dukrai. Įdomus sutapimas, tačiau jis taip pat buvo Chloe.

Reklama

Walt liko šokiruotas, nes tai buvo tas pats vardas, kaip ir jo dukros iš sapno. Vyras papasakojo Annie apie sapne sutiktą mergaitę ir tada sutuoktiniai suprato, kad yra skirti vienas kitam.

Pora bandė pastoti net keturis metus, tačiau visos pastangos buvo bevaisės. Walt ir Annie pradėjo galvoti, kad galbūt jiems nelemta turėti vaikų.

Reklama

Iš pradžių sutuoktiniai skeptiškai vertino įsivaikinimo galimybę, tačiau galiausiai užpildė paraišką. Ir tada įvyko kai kas stebuklingo…

Vieną dieną Annie sulaukė laiško iš įvaikinimo agentūros, kuriame buvo rašoma, kad nėščia moteris išsirinko būtent juos. Ji norėjo, kad gimsiančios mergaitės tėvais taptų Annie ir Walt.

Pora buvo be galo laiminga, tačiau tuo pačiu ir labai jaudinosi. Ar tai tikrai jų vaikas? Jų išsvajotoji Chloe?

Sutuoktiniai pradėjo galvoti, kad galbūt mergaitei reikėtų duoti kitą vardą…

Tačiau viskas pasikeitė, kai jie susitiko su biologine mergaitės mama. Moteris pasakė, kad ji jau sugalvojo vardą ir norėtų juo pasidalinti su būsimais kūdikio tėvais.

Reklama

Kad ir kaip būtų sunku tuo patikėti, tačiau tas vardas buvo Chloe…

Walt ir Annie negalėjo patikėti savo ausimis. Tačiau tada pora suprato, kad ši mergaitė yra būtent ta Chloe, apie kurią jie taip ilgai svajojo.

Po kurio laiko gimė mergaitė, kuri atrodė taip pat, kaip ir kadaise Walt sapne.

Kokia jautri ir graži istorija…

Reklama