Skip to main content

Nėščia moteris jautė, kad susilauks didelės dukros. Tačiau net patyrę gydytojai liko priblokšti, kai pirmą kartą išvydo mergaitę

Susipažinkite su penkių vaikų mama Chrissy Corbitt, kuri prieš kurį laiką susilaukė gražios mergaitės Carleigh. Pirmieji keturi vaikai gimė sverdami tarp 4 ir 4,5 kilogramo, tad moteris neabejojo, jog ir penktasis vaikas svers ne ką mažiau. Tačiau Chrissy tikrai nesitikėjo, kad mergaitė bus tokia didelė!

Reklama

Penktojo nėštumo metu Chrissy pilvas augo neįtikėtinu greičiu, todėl ji su vyru neabejojo, kad vaikelis bus didelio svorio.

“Pilvas darėsi vis didesnis ir didesnis. Atrodė, kad ji pilve nešioja didelį paplūdimio kamuolį“ – šypsosi moters vyras Larry.

Moteriai buvo atlikta Cezario pjūvio operacija, o gydytojas juokavo, kad galbūt pilve slepiasi du mažyliai. Vėliau jis pridūrė, kad tai buvo pats didžiausias kūdikis, kokį jam teko matyti per visą savo karjerą.

Tuo tarpu Chrissy negalėjo patikėti savo akimis, kai pirmą kartą paėmė dukrą į rankas.

Reklama

“Jaučiausi taip, lyg būčiau paėmusi jau paaugusį vaiką. Maniau, kad dukra tuoj atsistos ir išeis į darželį“ – juokiasi mama.

Carleigh gimė sverdama 6 kilogramus ir 30 gramų. Ji buvo beveik dvigubai didesnė už įprastus naujagimius.

Gimdymą priėmę gydytojai buvo tokie sužavėti mergaitės dydžiu, kad iš karto po gimdymo pradėjo džiaugsmingai ploti.

Reklama

Tuo tarpu tėveliai susidūrė su tam tikromis problemomis. Carleigh buvo tokia didelė, kad netilpo į drabužėlius ir sauskelnes, kurias jie buvo paruošę.

“Visus daiktus, kuriuos pirkome iki jos gimimo, tiesiog paaukojome vietinei bažnyčiai“ – juokiasi tėtis.

Net ir augant Carleigh buvo kur kas didesnė už kitus savo amžiaus vaikus. Būdama trijų mėnesių amžiaus ji nešiojo drabužius, kurie skirti devynių mėnesių vaikams.

Tačiau svarbiausia, kad mergaitė gimė būdama visiškai sveika ir dabar suteikia didelį džiaugsmą savo tėvams, broliams ir seserims.

Reklama

“Net ir Carleigh charakteriu negalime skųstis. Ji nuolat šypsosi. Negaliu atsigrožėti savo dukrele“ – sako mama.

Paklausta, ar neplanuoja susilaukti daugiau vaikų, Chrissy atsakė labai šmaikščiai.

“Manau, kad jau užteks. Išeiname su trenksmu!“.

Reklama