Skip to main content

Abu sutuoktiniai yra 180 cm ūgio, todėl tikėjosi susilaukti ir gana didelės dukros. Tačiau gimusi mergaitė privertė pasimesti net visko mačiusius gydytojus

Jamie ir jos mylimasis Jakob nekantriai laukė, kol jų pirmagimė išvys šį pasaulį. Tačiau dvyliktą nėštumo savaitę atliktas ultragarsinis tyrimas parodė, kad su vaisiumi kažkas ne taip.

Visas nėštumo laikotarpis buvo kupinas skausmo ir nežinios. Būsimi tėveliai planavo ateitį, tačiau nežinojo, kas negerai su dar negimusia dukra.

Reklama

Galiausiai gydytojai pranešė labai liūdnas žinias. Kūdikio plaučiai nebuvo tinkamai išsivystę, todėl saugiausias variantas buvo tiesiog nutraukti nėštumą.

Tačiau Jamie net nenorėjo apie tai girdėti.

“Jaučiau, kaip ji spardosi, o mes jau buvome sugalvoję ir vardą. Net neturėjau minties, kad nesuteiksiu jai galimybės gyventi“ – pasakojo jauna mama.

Kai gimė Helena, gydytojai pasakė, kad ji neturi jokių šansų išgyventi, o tėvai gali ruoštis atsisveikinimui. Nepaisant visų liūdnų prognozių, mergaitė kasdien darėsi vis stipresnė. Ji nustebino net ir visko mačiusius specialistus.

Po šešių savaičių gydytojams galiausiai pavyko nustatyti diagnozę. Ji kentėjo nuo retos dvarfizmo formos, vadinamos diastrofine displazija.

Reklama

Mergaitei teko iškęsti ne vieną operaciją, o pirmuosius tris savo gyvenimo mėnesius ji praleido ligoninėje. Tėvams taip pat teko perdėlioti savo gyvenimą, nes mergaitės priežiūra reikalavo daug laiko ir žinių.

Reklama

Ištyrus abiejų tėvų DNR paaiškėjo, kad jie turi tą pačią retą dvarfizmo formą, nors jų ūgis siekia šiek tiek daugiau 180 cm. Jamie ir Jakob savo dukrai davė Coliukės pravardę ir labai tuo didžiuojasi.

Tėvai pripažįsta, kad Helenos priežiūra atima nemažą gyvenimo dalį. Jie dažnai dukrą rengia princesių suknelėmis, nes pastaroji jas tiesiog dievina. Kai mergaitė gražiai pasipuošusi, visi apsilankymai ligoninėse jai būna kur kas lengvesni. Helena nevengia nusišypsoti kiekvienoje nuotraukoje.

Reklama

Helenos tėvai dalinasi dukros gyvenimo akimirkomis Facebooke ir papasakoja apie visus jos gyvenimo pakilimus ir nuopolius.

“Helena moka visaip mus nustebinti. Ji yra mažas stebuklas ir tikiuosi, kad mūsų istorija padės kitiems tėvams, kurie paklius į panašią situaciją“ – sako mergaitės mama.

Reklama

Helenos sveikata tikrinama kelis kartus per metus, o tos dienos tikrai nebūna lengvos…

Tačiau mama ir tėtis daro viską, kad jos gyvenimas būtų džiaugsmingas ir įdomus.

Tikėkimės, kad ši šeima atšvęs dar ne vieną laimingą gyvenimo etapą!

Reklama