Skip to main content

Jaunas motociklininkas patyrė sunkią traumą ir skubiai buvo išgabentas į ligoninę. Tačiau tėvus ištiko šokas, kai gydytojai atskleidė vieną dalyką apie sūnų, kurio jie net nenutuokė

Būtų labai keista sakyti, kad sunki fizinė trauma gali išeiti į naudą. Tai – absoliučiai nelogiška. Tačiau vieno dešimtmečio atveju buvo būtent taip. Alex Ciciretti tėvas Alex vyresnysis savo sūnui siūlė užsiimti įvairiomis sporto šakomis.

Reklama

Tačiau nei futbolas, nei krepšinis, nei beisbolas jam nepatiko taip, kaip moto sportas. Berniukas nuo mažų dienų žavėjosi motociklais ir atsisėdęs už vairo jautėsi nuostabiai. Alex visiems atskleidė labai netikėtą savo talentą – jam puikiai sekėsi manevruoti motociklu specialiose trasose.

Visgi tėvai suprato, kad toks sportas yra labai pavojingas. Vieną įprastą treniruočių dieną atsitiko būtent tai, ko labiausiai visi ir bijojo. Alex nusileido nuo didesnio nei įprasta aukščio, nesuvaldė motociklo ir skaudžiai krito.

Reklama

Berniukas sraigtasparniu buvo nugabentas į traumatologijos skyrių, kuriame jam buvo atlikti išsamūs tyrimai. Būtent jų metu gydytojai pastebėjo Alexo smegenyse kai ką labai neįprasto. Berniuko galvoje buvo atrasta arterioveninė aneurizma.

Reklama

Šie patologiniai kraujagyslių rezginiai buvo tikra tiksinti bomba berniuko smegenyse, kurie jeigu nebūtų atrasti, ateityje netgi galėjo atimti jo gyvybę. Niekas niekada net neįsivaizdavo, kad Alex sveikatai gresia toks didelis, tačiau nematomas pavojus. Berniukas nejautė jokių simptomų ar savijautos pokyčių.

Daug gydytojų net atsisakė operuoti berniuką dėl situacijos sudėtingumo. Tačiau neurochirurgas Dr. Samer Elbabaa ėmėsi Alex atvejo ir sėkmingai atliko operaciją, po kurios berniukas labai greitai grįžo prie savo įprasto gyvenimo ir pomėgių.

Reklama

Nors daug žmonių keistai reaguodavo į Alex pavojingo sporto pomėgį, dabar jie į šią veiklą žiūri visai kitaip. Viskas įvyko tikrai ne veltui, todėl jis tiki, kad šis sportas yra tai, kur jis nori tobulėti ir siekti aukštumų.

Reklama

Tiek berniukas, tiek jo tėvai nusprendė mėgautis gyvenimu čia ir dabar, mėgautis kiekviena diena ir daryti tai, kas patinka.  Galiausiai visa šeima tiki, kad tik šio sporto dėka jų sūnus gali gyventi sveiką ir laimingą gyvenimą, nes jis išvengė kur kas didesnės rizikos savo gyvybei.

Visa berniuko istorija vaizdo įraše:

Reklama