Skip to main content

Nėščia moterį ištiko šokas pamačius savo kūdikio ultragarso nuotrauką. Ji pasidalino nuotrauka ir sulaukė palaikymo – tai iš tikrųjų buvo neįtikėtina

Yra sakoma, kad stebuklus reikia įžvelgti kasdien net paprasčiausiuose dalykuose. Vien pabusti ryte, pasidžiaugti saulės spinduliais yra tikra Dievo dovana. Tačiau egzistuoja tikrai neįtikėtinų atvejų, kurių niekaip kitaip nepavadinsi – tik stebuklu. 30-metė Shantel Carrillo tai buvo antras nėštumas.

Reklama

Ji buvo labai laiminga nėščioji, kuri nekantravo su visais pasidalinti savo mažylio ultragarso nuotraukomis. Tačiau ji nesitikėjo to, kad kiti žmonės toje nuotraukoje jai parodys tikrą stebuklingą apraišką. Vienas iš jos draugų pakomentavo: “Atrodo, lyg mažylį gimdoje bučiuotų angelas”.

Netrukus būsima mama atidžiau įsižiūrėjo į nuotrauką ir negalėjo patikėti savo akimis. Ji atpažino nuotraukoje savo velionio tėvo siluetą. Ji net atrado savo tėvo nuotrauką, kurioje jis laiko jos pirmagimę dukrą ir jo profilio siluetas buvo identiškas tam, kurį visi akivaizdžiai matė ultragarso nuotraukoje.

Reklama

Moters telefonas staiga negalėjo nustoti skambėti, nes apie tokią angelišką apraišką kalbėjo ne tik artimieji, bet ir tūkstančiai žmonių internete. Su Shantel susisiekė net įvairių televizijos kanalų atstovai, norintys visai šaliai papasakoti apie jos stebuklą.

Reklama

Pati mergina buvo labai artima su savo tėvu vardu Chuck, kuris mirė 2016-aisiais. Ji pasidalino daugybe savo ir tėčio nuotraukų, kuriose matosi nepaneigiamas ryšys ir meilė. Shantel tikėjo, kad jos tėtis yra šalia ir saugo ją jos antro nėštumo metu.

Nors kai kurie žmonės į šią nuotrauką žiūri skeptiškai, o tariamą veido atvaizdą mama painioja su placenta, tačiau tūkstančiams žmonių atrodo kitaip. Galiausiai įsitikinime, kad tai tėvo dvasia lanko dar negimusį kūdikį, nėra nieko blogo.

Reklama

Mergina atvirkščiai džiaugiasi, kad šis netikėtas įvykis suteikė jos nėštumui visai kitą dvasingumo lygį. Ar jūs matote panašumą?

Reklama