Skip to main content

Vyras žmonai pasakė, kad po gimdymo jos kūnas nebe tas, kurį kadaise pamilo. Tačiau jo žodžiai sulaukė didelio palaikymo

Išvaizda, moters kūnas, o ypač jaunos moters kūnas – šiandien yra labai diskutuojama tema. Nėštumo metu padidėja svoris ir kojų apimtys, atsiranda strijos. Net ir gimus mažyliui, šiuos dalykus taip pat galima pastebėti.

Reklama

Kad ir kokia moteris būtų laiminga su ką tik gimusiu vaikeliu, ji jaučia tam tikrą diskomfortą ir nerimą dėl savo naujo, ne to paties gražaus kūno. Be to, kai kurių dalykų, tokių kaip strijų ar išsitampiusios odos, kartais neįmanoma atsikratyti.

Laura Mazza savo Facebook paskyroje parašė apie savo kūno pokyčius ir kaip tai paveikė ją, bei jos vyrą. Ji sąžiningai pasakė: “tai nebėra tas pats kūnas, kurį tu pamilai“.

“Aš stovėjau priešais jį ir gėdijausi savo kūno. Iš akių pradėjo riedėti ašaros“ – tęsė Laura. Štai ką atsakė mano vyras:

Reklama

“Tu teisi. Tai nebe tas pats kūnas, kurį pamilau. Bet šis kūnas augino mano vaikus, juos maitino, saugojo, suteikė gyvybę. Tavo kūnas yra tas, kurį aš kiekvieną dieną įsimyliu vis labiau.

Aš nežinojau, kas yra meilė, iki kol nepamačiau šio kūno ir nesužinojau, ką jis sugeba. Ačiū tau“.

Reklama

Mamos, jūs esate nuostabios, visai kaip ir jūsų kūnai. Žinoma, gal jūs ir neatrodote, kaip supermodeliai (taip atrodo tik retas mūsų). Jūsų kūnas sukūrė vaiko gyvybę, auklėjo juos, nubraukė ašaras, prarado miegą, nenuilstamai dirbo, kad iš jų užaugintų nuostabius žmones. Jūsų kūnas ne tik užaugino mažą gyvybę savyje, bet ir toliau suteikė jėgų, bei energijos, kad jis augtų toliau.

Viskas yra šaunu.

Todėl nusiraminkite. Jūsų kūnui teko dideli išgyvenimai ir tai yra nuostabu. Visos strijos ir papildomi kilogramai tik primeną stebuklą, kurio dalimi jūs tapote!

Reklama