Skip to main content

Nėščia moteris pasidalino savo nuotrauka internete, tačiau daugelį žmonių pribloškė jos pilvas. Nieko nelaukusi moteris papasakojo visą tiesą

Šios moters istorijos nežinantiems žmonėms gali pasirodyti keista, kodėl jos nuotraukos taip staigiai išplito visame internete. Krystal Miller atrodo kaip įprasta trijų vaikų mama, tačiau ji turi vieną ypatumą…

Reklama

Nedaugelis žmonių žino, kaip Krystal kūnas atrodo po gražiais drabužiais. Moteris dar paauglystėje susidūrė su siaubinga liga, o būnant 22-ejų jai teko iškęsti itin sunkią operaciją. Tačiau šiandien trijų vaikų mama mėgaujasi gyvenimu kaip niekas kitas ir yra puikus pavyzdys tūkstančiams žmonių!

Sulaukus penkiolikos metų Krystal buvo diagnozuota Krono liga. Tuo metu paauglė susidūrė su nuolatiniu pykinimu ir viduriavimu, o kai kuriomis dienomis ji miegodavo net iki 22 valandų per parą. Stiprūs skausmai neleido jai gyventi pilnaverčio gyvenimo. Ateinančius aštuonis metus gydytojai bandė išgydyti ligą, tačiau galiausiai liko tik vienintelė išeitis – operacija.

Reklama

Operacijos metu Krystal buvo pašalinta dalis žarnyno, o prie pilvo suformuota dirbtinė išangė, kitaip dar vadinama stoma. Tik po šios sunkios operacijos australė pagaliau galėjo atsisveikinti su liga.

Galbūt daugelis būtų pagalvoję, kad po šios operacijos gyvenimas jau yra baigtas, tačiau Krystal taip tikrai negalvojo!

Reklama

Stoma ir su ja susiję rūpesčiai visiškai netrukdo šiai gražiai moteriai mėgautis gyvenimu. Krystal rado mylintį vyrą, kuriam visiškai nerūpi jos fiziniai trūkumai. Bėgant laikui australė tapo mama ir pagimdė tris nuostabius vaikus.

Žinoma, ne viskas gyvenime buvo tik rožėmis klota. Pirmojo nėštumo metu Krystal plyšo žarna, o besilaukiant antrojo vaiko stoma sukėlė daugybę nepatogumų. Nepaisant užklupusių sunkumų, visi vaikai gimė būdami sveiki.

Daugelis su Krono liga kovojančių moterų žino šios nuostabios australės istoriją. Trijų vaikų mama tapo puikiu pavyzdžiu tūkstančiams žmonių, kuriems taip pat tenka gyventi su maišeliu ant savo kūno. Savo pavyzdžiu Krystal parodo, kad net ir su stoma galima gyventi pilnavertį gyvenimą, turėti mylimą vyrą ir vaikus!

Reklama

Krystal vyras Shannon padeda jai visose gyvenimo situacijose ir puikiai supranta, kad palaikymas yra labai svarbus.

Kai kurie internautai tvirtina, kad moteris neturėtų taip rodytis viešumoje. Tačiau tai ji daro ne dėl savęs. Krystal nori įkvėpti pasitikėjimo žmonėms, kurie kenčia nuo tokios pat ligos.

Šis moteris yra tiesiog nuostabi!

Reklama