Skip to main content

Jauna mama galvojo, kad susilaukė įprastos mergaitės, tačiau visi palatoje nustebo, kai mažylė pirmą kartą pravėrė burną

Samantha Lines ir jos mylimasis Jason Doombs net kelis metus bandė susilaukti vaiko, kol galiausiai nėštumo testas parodė taip trokštamas dvi juosteles.

Po devynių mėnesių pasaulį išvydo graži mergaitė Ella-Rose. Mažylė gimė būdama visiškai sveika, tačiau visus labai nustebino, kai pirmą kartą pravėrė burną…

Reklama

Jos burnytėje švietė du maži balti dantukai!

Daugumai kūdikių dantys pradeda dygti iki šešių mėnesių amžiaus, tačiau mažoji Ella-Rose gimė turėdama du iš karto.

“Tuo metu mane vis dar veikė skausmą malšinantys vaistai. Netrukus gydytoja pasakė, kad mano dukrelė yra ypatinga. Ella-Rose gimė su dviem priekiniais dantimis, kas visiems buvo didelis netikėtumas“ – įvykį prisimena Samantha.

“Visi susirinkusieji grožėjosi dukros dantukais, tačiau tą akimirką dar nesupratau, koks tai retas atvejis. Vėliau gydytoja papasakojo, kad tai visiškai unikalus dalykas“.

Neretai jaunos mamos pripažįsta, kad maitinimas krūtimi būna tikras iššūkis. Tačiau Samanthos atveju viskas buvo dar sudėtingiau, nes Ella-Rose gimė su dviem dantukais iš karto.

Reklama

Pradžioje Samantha šiek tiek nerimavo, tačiau dabar sako, jog viskas yra gerai.

“Pačiomis pirmomis dienomis tie dantukai sukėlė šiokį tokį diskomfortą, tačiau mamos juk sutvertos iškęsti skausmą“ – juokiasi Samantha.

Tuo tarpu gydytojai perspėjo tėvus, kad Ellos-Rose dantys gali netikėtai iškristi ir sukelti springimą.

Reklama

Kadangi šis atvejis yra tikrai unikalus, Samanthai buvo sunku rasti informacijos, kaip elgtis su dukros dantukais.

“Aš net nežinau, ar šiuos dantukus reikia valyti. Jie tokie maži…“.

“Dabar dėl jų visiškai nesijaudinu. Tai tik dar vienas iššūkis, su kuriuo tenka susidurti jauniems tėvams. Akivaizdu, kad turiu dar daug ką išmokti“ – pasakoja moteris.

Galima tik pasidžiaugti, kad mažoji Ella-Rose gimė būdama visiškai sveika ir unikali!

Reklama