Skip to main content

Moteris per vaizdo stebėjimo kamerą pamatė vyrą, kuris pristatė jai prekes. Viena detalė atkreipė moters dėmesį ir ji kreipėsi pagalbos

Niekam ne paslaptis, kad kurjerio darbas reikalauja fizinės jėgos, o įvairūs patempimai ir traumos tampa vos ne kasdienis dalykas. Tokį darbą dirbti gali tikrai ne kiekvienas, tačiau kai kurie žmonės neturi kito pasirinkimo ir imasi šios sunkios profesijos. Juk kažkaip pragyventi reikia…

Reklama

Jennifer Weiss laukė maisto produktų, kuriuos į namus turėjo pristatyti kurjeris. Moteris buvo pasirinkusi bekontaktį pristatymą, todėl gyvai nesusitiko su prekes pristačiusi asmeniu.

Po kurio laiko Jennifer peržiūrėjo vaizdo stebėjimo kamerų įrašus ir pamatė, kad maisto produktus pristatė sunkiai ant kojų pastovintis senukas.

Garbingo amžiaus vyras nešė sunkias dėžes su maisto produktais ir gėrimais, tačiau Jennifer atkreipė dėmesį, kad jam reikia pasiremti į namo sieną, jog užliptų vos kelis laiptelius.

Moteriai pasidarė labai apmaudu, kad senukui, kuris turi akivaizdžių problemų su sveikata, tenka dirbti tokį sunkų darbą.

Reklama

Jennifer neketino visko taip palikti ir nusprendė sužinoti prekes pristačiusio vyro vardą. Po kurio laiko paaiškėjo, kad vyras, vardu Larry, yra pensijinio amžiaus karo veteranas, kuris neseniai patyrė insultą. Po jo vyrui teko mokytis vaikščioti iš naujo.

Moteriai pasidarė gaila, kad tokios prastos sveikatos žmogus turi dirbti sunkų fizinį darbą. Pasirodo, Larry įsidarbino kurjerių tarnyboje tam, kad sutaupytų pinigų namo stogo remontui.

Reklama

Iš gaunamos pensijos vyras sunkiai išgyveno, todėl papildomiems dalykams pinigų paprasčiausiai nebuvo.

Liūdna vyro istorija sugraudino Jennifer ir ji nieko nelaukusi suorganizavo pagalbą senoliui. Socialinio tinklo paskyroje moteris pasidalino vaizdo įrašu, kuriame prašė padėti Larry. Neilgai trukus su Jennifer susisiekė tūkstančiai žmonių, kurie buvo pasiryžę padėti sunkiai gyvenančiam vyrui.

Visi vienbalsiai sutiko, kad tokio amžiaus žmogus neturėtų dirbti sunkaus fizinio darbo. Geraširdžiai žmonės paaukojo ne tik reikiamą sumą stogo tvarkymui, bet ir dar daugiau.

Reklama

Larry labai nustebo, kad tiek daug žmonių nori jam padėti. Tačiau jis sutiko priimti tik tokią pinigų sumą, kokios reikia namo stogo tvarkymui. Senukui nebereikėjo daugiau dirbti kurjeriu, o likę pinigai buvo paaukoti kitoms labdaros organizacijoms.

Vaizdo įrašas, kuriame Larry pristato prekes:

Reklama