Skip to main content

Moteris pakabino vaizdo stebėjimo kamerą dėl pagyvenusios mamos saugumo. Kamera užfiksavo, kaip su jos mama pasielgė šiukšliavežio vairuotojas

Billy Shelby dirba šiukšliavežio vairuotoju Misūrio valstijoje, JAV. Vyro darbas yra gana monotoniškas, tačiau vieną dieną jis susidūrė su neeiline situacija ir vėliau dėl savo poelgio buvo giriamas visoje šalyje.

Billy pastebėjo netoli kelio sėdinčią senyvo amžiaus moterį, kuri nesistengė kuo greičiau atsistoti. Ši situacija pasirodė labai keista šiukšliavežio vairuotojui.

Reklama

Priėjęs arčiau Billy pamatė, kad garbingo amžiaus moteris ant žemės sėdi ne savo noru. Senutė, vardu Opal Zucca, norėjo išmesti šiukšles į konteinerį šalia kelio, tačiau praradusi pusiausvyrą nukrito ir susižalojo. Laimei, tuo metu netoliese buvo Bill.

“Billy padėjo mano mamai atsikelti ir buvo kartu su ja, kol atvyko greitoji medicinos pagalba“ – vėliau televizijai pasakojo moters dukra Colete Kingston.

Reklama

Tačiau tuo istorija nesibaigė. Billy norėjo įsitikinti, kad po nelaimingo atsitikimo senutė jaučiasi puikiai, todėl dar ne kartą ją aplankė. Šiukšliavežio vairuotojas taip pat pasirūpino, kad senutės konteineris būtų arčiau namų ir jai nereikėtų kiekvieną kartą eiti iki kelio.

Tarp Billy ir Opal užsimezgė artimas ryšys ir dabar jie susitinka reguliariai.

“Man be galo patinka, kai žmonės šypsosi. Žinau, kad esu paprastas šiukšliavežio vairuotojas, tačiau stengiuosi būti geru žmogumi ir padėti kitiems“ – televizijai pasakojo Billy.

Reklama

Senutės artimieji buvo labai dėkingi už vyro pagalbą. Jie nusprendė pasidalinti vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip Billy padeda Opal, ir netrukus jis apskriejo visą pasaulį.

Šiukšliavežio vairuotojas buvo visų giriamas už savo poelgį, tačiau jis sako, kad padarė tai, ką ir turėjo padaryti.

Koks kilnus poelgis!

Plačiau vaizdo įraše:

Reklama