Skip to main content

Autobuso vairuotojas pastebėjo, kaip vienas vyras bando apiplėšti senutę. Vairuotojas pasielgė neįtikėtinai, o viską užfiksavo vaizdo kameros

Kiekvieną dieną atsitinka daugybė įvykių ir nelaimių, tačiau ne kasdien šalia į bėdą patekusių žmonių atsiduria superherojai, kurie pagelbėtų. Vienai senutei Vengrijoje pasisekė, kad ištikus nelaimei, šalia pravažiavo neabejingas autobuso vairuotojas, kuris sustojo viduryje kelio vien dėl to, kad padėti.

Reklama

Zsolt Kiss Károly yra Irako karo veteranas, kuris dabar Miskolc mieste dirba autobuso vairuotoju. Važiuodamas savo įprastu maršrutu jis staiga tapo apiplėšimo liudininku ir negalėjo likti nuošalyje. Vyras sustabdęs savo autobusą vidury gatvės iššoko iš jo ir puolė ginti senutės.

Pati moteris tikrai įspūdingai ir be baimės kovėsi, tačiau jos užpuolikas primygtinai viduryje baltos dienos ir toliau bandė pavogti jos rankinę. Tik, kai Zsolt įsikišo, vaikinas paleido moters turtą ir nušoko į šoną. Vaizdo įraše matyti, kad nusikaltėlis neskubėjo pabėgti, o atvirkščiai, norėjo jau pulti ir vairuotoją.

Reklama

Laimei, susidarius ir automobilių spūsčiai, nusikaltėlis nusprendė, kad neverta daugiau pulti ir pabėgo. Zsolt nusivedė močiutę į autobusą ir saugiai pargabeno ją namo. Laimei, niekas nebuvo sužeistas, o autobuso vaizdo kamerų dėka tą pačią dieną užpuolikas buvo sulaikytas policijos.

Reklama

Ši istorija garsiai nuskambėjo visoje šalyje ir net užsienyje, nes geraširdis vyras pademonstravo pavyzdinį neabejingumą ir išgelbėjo senutę ne tik nuo apiplėšimo, bet ir nuo galimų sužeidimų. Vaizdo įrašas nepalieka abejingų, nes nepažįstamojo gerumas ir pareigos padėti kitam jausmas sujaudina kiekvieną.

Reklama