Skip to main content

Motociklu važiavęs vyras pastebėjo, kad vienas šuo bando jam kažką parodyti. Vyras pasekė gyvūną į šiukšlyną ir pamatė sukrečiantį vaizdą

Filipinietis Junrell Fuentes Revilla Kalėdų išvakarėse važiavo motociklu, kai jį pradėjo vytis šuo ir loti. Įprastai tai galėtų sukelti išgastį, tačiau Junrell matė, kad šuo nėra nusiteikęs agresyviai ir bando atkreipti dėmesį.

Reklama

Vyras jautė, kad kažkas ne taip, todėl pasekė šunį, kuris nuvedė į sąvartyną. Šuo pribėgo prie mažos krūvelės, o Junrell pamatė, kad gyvūnas bando išgelbėti gyvybę.

Šiukšlių krūvoje buvo paliktas ką tik gimęs kūdikis. Šuo pastebėjo kūdikį ir darė viską, kad tik būtų išgelbėta mažo berniuko gyvybė.

Junrell liko šokiruotas, tačiau greitai pristatė berniuką į policijos nuovadą. Čia buvo nustatyta, kad kūdikis yra sveikas ir jam viskas bus gerai. Tačiau tikrasis šios istorijos herojus yra šuo, vardu Blacky.

Reklama

Nenuostabu, kad Blacky istorija apskriejo internetą ir jis tapo tikru herojumi visame pasaulyje. Gražus šuns poelgis atkreipė ne pelno siekiančios organizacijos dėmesį, kuri nusprendė atsidėkoti šuniui.

Reklama

Gyvūnų organizacija susisiekė su gyvūno šeimininku ir padovanojo daugybę šuns maisto, bei įvairių priežiūros priemonių.

“Tai tik dar kartą įrodo, kad šunys yra tikri šeimos nariai. Mes turime juos branginti, nes jie visada padės ištikus nelaimei“ – gyvūnų organizacija rašė Instagrame.

Tikrai herojiškas poelgis!

Reklama