Skip to main content

Šeimininkas sutriko, kai prie jo pribėgo augintinė ir pradėjo garsiai loti. Vyras pasekė šunį ir po akimirkos pamatė siaubingą vaizdą

Tą lemtingą dieną David Kenney su šeima lankėsi pas draugus kaime. Visi ruošėsi praleisti nuostabų savaitgalį gamtoje, tačiau staiga ta diena virto pačiu didžiausiu košmaru. Prie David pribėgo jų 9-metė kalytė Leala, kuri buvo visa šlapia ir be perstojo lojo ant savo šeimininko.

Reklama

Buvo akivaizdu, kad šuo yra persigandęs ir kažkas nutiko. David nusprendė sekti paskui augintinę, kuri rodė kelią savo šeimininkui ten, kur jo laukė pats baisiausias vaizdas. Netoliese esančioje užtvankoje vyras pamatė plūduriuojantį savo dvimetį sūnų veidu žemyn į vandenį.

Vyras su draugu nedelsiant ištraukė be gyvybės ženklų buvusį berniuką ir intensyviai pradėjo jį gaivinti. Tai buvo ilgiausios 27 minutės David gyvenime. Jis negalėjo patikėti tuo, kad jo rankos bando gaivinti jo paties sūnų. Laimei, didelių ir nepertraukiamų pastangų dėka berniuko širdis vėl pradėjo plakti, tačiau jis ir toliau buvo be sąmonės.

Reklama

Netrukus berniukas buvo nuskraidintas į artimiausią ligoninę. Tėvai buvo ruošiami pačiam blogiausiam – jų sūnus Alexander galėjo taip ir neatsigauti. Taip pat tėvai buvo perspėti, kad dėl deguonies trūkumo atsigavęs mažylis gali būti patyręs nepataisomą smegenų žalą. Tačiau tą dieną berniuką saugojo angelai sargai.

Reklama

Jis ne tik atgavo sąmonę, tačiau ir nepatyrė smegenų pažeidimo. Viskas buvo jo tėčio dėka, kuris visą tą laiką dirbtinio kvėpavimo būdu palaikė Alexander deguonies kiekį kraujyje. Po keletos valandų berniukas net galėjo pats kvėpuoti ir iš ligoninės buvo išleistas vos po kelių dienų.

Tą dieną tėtis parodė drąsą ir sugebėjimą nepasiduoti sunkiausią akimirką. Tačiau viena didžiausių herojų tą dieną tapo ir keturkojė draugė vardu Leala. Jeigu ne gyvūno greita reakcija pakviečiant David į įvykio vietą, jis būtų netekęs savo sūnaus.

Reklama

Esame skaitę ir girdėję ne vieną istoriją, kai pačiomis baisiausiomis akimirkomis gyvūnai parodo savo drąsą. Šios šeimos diena nepavirto didžiausia gyvenimo tragedija vien dėl to, kad jų augintinė buvo protinga ir suprato, kad reikia kviesti pagalbą. Ši istorija tik dar kartą įrodė, kokie nuostabūs  žmogaus draugai yra šunys.

Reklama