Skip to main content

Prie ugniagesių pribėgo siaubingai išsigandęs vyras ir paprašė bėgti paskui jį. Po akimirkos ugniagesiai pamatė neeilinę situaciją, su kuria neteko susidurti per visą karjerą

Ugniagesiai iš Lenkijos įrodė, kad gali susitvarkyti net ir su pačiomis netikėčiausiomis užduotimis. Maždaug apie 2 val. nakties ugniagesiai valė kelią po autoįvykio, kai prie jų pribėgo vienas vairuotojas. Vyras paaiškino, kad automobilyje gimdo jo žmona. Gimdymas jau buvo prasidėjęs, todėl buvo per vėlu važiuoti į ligoninę. Nieko nelaukę ugniagesiai Wojciech Żebrowski ir Łukasz Piech nuskubėjo į pagalbą.

Reklama

Viskas įvyko vidury nakties, kai 28-erių Joanna pajuto pirmuosius sąrėmius. Ji su vyru sėdo į automobilį ir pradėjo važiuoti į už 40 kilometrų esančią ligoninę, tačiau pakeliui prasidėjo gimdymas. Mažoji Viktorija labai skubėjo į šį pasaulį…

Mergaitės tėtis pastebėjo kelyje dirbančius ugniagesius, kurie šalino alyvos dėmes nuo asfalto.

“Nebuvo laiko apie kažką galvoti, o tuo labiau laukti, kol atvyks greitoji medicinos pagalba. Užsidėjome pirštines ir pradėjome darbą. Pradžioje nuraminome moterį, kuri rėkė iš skausmo ir baimės“ – pasakoja ugniagesiai gelbėtojai.

Reklama

Laimei, vienas iš ugniagesių buvo baigęs paramedikų kursus.

“Pradžioje nustatėme, kokioje pozicijoje yra kūdikis. Puikiai galėjome matyti galvą. Kolega laikė gimdyvę ir pasakojo jai, kaip reikėtų kvėpuoti. Tuo tarpu aš pasirūpinau kūdikiu“ – pasakoja Wojciech Żebrowski.

“Prireikė šiek tiek laiko ir graži mergaitė išvydo pasaulį. Ji atrodė sveika, kvėpavo, judėjo. Paguldėme kūdikį ant mamos pilvo, užklojome antklodę ir stebėjome abiejų būklę. Mes buvome pasiruošę tolimesniems veiksmams, jei įvyktų kažkas netikėto“ – pasakoja gimdymą priėmę vyrai.

“Tėvelis buvo šoke, tačiau jo vietoje turbūt elgčiausi taip pat“ – šypsosi Wojciech.

Reklama

Priėmę gimdymą ugniagesiai palydėjo laimingus tėvelius iki netoliese esančio miesto, kur mamą ir dukrą perėmė greitosios pagalbos medikai.

Vėliau ugniagesiai gelbėtojai aplankė mergaitę ir mamą ligoninėje. Jie atvežė gėlių ir labai mielą žaisliuką.

3400 gramų svorio ir 53 centimetrų ūgio mergaitei buvo duotas Viktorijos vardas.

Kokie šaunūs ugniagesiai gelbėtojai!

Reklama