Skip to main content

Moteris sutriko, kai šeimos šuo pradėjo garsiai loti. Netrukus augintinė nuvedė šeimininkę į vonią, kur ji pamatė sukrečiantį vaizdą

Šunys yra ne tik geriausi žmonių draugai. Kartais jie gali netgi išgelbėti gyvybę. Tai puikiai gali patvirtinti ir dešimtmetis berniukas Tre.

Prieš kurį laiką berniuko tėvai Tracy ir Tony Daniels priglaudė pitbulių veislės šunytę Ember, kuriai reikėjo naujų namų. Tačiau tuo metu jie dar nežinojo, kaip ji už tai atsidėkos.

Reklama

Priimdami šunį į namus sutuoktiniai nežinojo, kokio charakterio augintinį gaus, tačiau pitbulių veislės šunį jie buvo auginę ir anksčiau. Netrukus Ember susipažino su poros dešimtmečiu sūnumi Tre ir labai greitai tapo geriausiais draugais.

“Ember iš karto prisirišo prie mūsų sūnaus“ – sako mama Tracy.

Vieną vakarą šunytė pribėgo prie Tracy lovos ir pradėjo garsiai urgzti, bei loti. Anksčiau Ember niekada nebuvo skleidusi tokių keistų garsų, todėl moteris iš karto suprato, kad kažkas negerai.

Šunytė nenustygdama lakstė po visą kambarį ir prašė sekti paskui ją į vonios kambarį. Ten Tracy pamatė sukrečiantį vaizdą…

Reklama

Iš vonios kyšojo tik sūnaus kojos. Dešimtmetis Tre patyrė priepuolį ir jam buvo reikalinga skubi pagalba.

“Mačiau, kaip iš vonios kyšo tik sūnaus kojos… Be galo išsigandau“ – pasakoja Tracy.

Panikos apimta mama iškvietė greitąją medicinos pagalbą ir berniukas buvo pristatytas į netoliese esančią ligoninę. Laimei, Tre labai greitai atsigavo, tačiau viskas galėjo baigtis labai liūdnai, jeigu ne Ember budrumas.

Reklama

“Ji yra nuostabus šuo. Net nežinau, kaip reikėtų gyventi be jos“ – sako išgelbėtas berniukas.

Ši istorija tik dar kartą patvirtina faktą, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas…

Plačiau vaizdo įraše:

Reklama