Skip to main content

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo žiaurų vyro elgesį su šunyte. Po kurio laiko jis buvo nubaustas taip, kaip tikrai nesitikėjo

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip 62-ejų vyras George Spears sustojo šalikelėje, už ilgos metalinės grandinės ištempė šunytę iš automobilio ir palikęs ją nurūko savais keliais.

Reklama

Maža šunytė vaikščiojo iš vienos vietos į kitą, iš paskos vilkdama ir sunkią grandinę. Istorija galėjo baigtis labai liūdnai, jei ne laiku pasirodę gyvūnų gelbėtojai.

Atvykę savanoriai pamatė šokiruojantį vaizdą. Ilga metalinė grandinė buvo įsipainiojusi į šaką, todėl gelbėtojai iš pradžių manė, kad šunytė buvo surakinta grandinėmis ir išmesta.

Gelbėtojai davė šunytei Claira-Belle (dabar ji žinoma, kaip KD) vardą ir susisiekė su Dalaso gyvūnų tarnybomis. KD buvo pristatyta į prieglaudą, o policija peržiūrėjo vaizdo stebėjimo kameras.

Reklama

Žiniasklaida pasidalino vaizdo įrašu, o neturėjęs kur dingti beširdis vyras pats prisistatė į policijos komisariatą. George Spears pasakojo, kad išmetė šunytę, nes seseriai sunkiai sekėsi su ja susitvarkyti. Toks pasiaiškinimas nieko neįtikino ir vyras buvo nuteistas už žiaurų elgesį su gyvūnais.

Reklama

Vėliau policija pasakojo: “Tai pirmas kartas, kai šios kameros užfiksavo žiauraus elgesio su gyvūnu atvejį. Mes ir toliau artimai bendradarbiausime su gyvūnų gelbėjimo tarnybomis, o toks žmonių elgesys niekada nebus toleruojamas“.

Po kelių dienų šunytė rado naujus namus.

“KD yra neįtikėtinai miela ir labai greitai apsiprato naujuose namuose. Tai turbūt pats mieliausias šuo, kokį man kada yra tekę sutikti. Nors KD mūsų namuose dar tik kelias dienas, ji jau spėjo atnešti daug meilės visai šeimai. Jai labai patinka būti glostomai, žiūrėti televizorių ir vaikščioti po apylinkes. Ji tiesiog myli visus, kuriuos sutinka“ – pasakojo naujoji šunytės šeimininkė Reagan Henderson.

Reklama

“Šiek tiek nerimavau, kaip KD seksis prisitaikyti prie naujos aplinkos. Prieglaudoje ji buvo tokia nedrąsi, tačiau viskas pasikeitė parvykus į namus. Ačiū visiems gyvūnų gelbėtojams, kurie ją išgelbėjo ir leido jai prisijungti prie mūsų šeimos. Mano širdis kupina meilės ir dėkingumo“ – pridėjo Henderson.

Galima tik pasidžiaugti, kad bjaurus George Spears elgesys neliko nepastebėtas, o šunytė rado naują ir mylinčią šeimą…

Reklama