Skip to main content

Paauglė pamatė, kaip kažkoks vyras bando įvilioti du vaikus į savo automobilį. Tuomet mergina pasielgė neįtikėtinai

Ši istorija apie greitai sureagavusią merginą, kuri išgelbėjo du vaikus nuo gresiančio pavojaus. Daugelis mūsų galime tik pasimokyti iš šios paauglės!

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Socialinio tinklo paskyroje mergina rašė:

“Aš esu šešiolikmetė paauglė, kuri kiekvieną dieną į mokyklą ir iš jos eina pėsčiomis. Prieš kurį laiką grįžinėjau namo, o priekyje manęs ėjo du maži vaikai. Spėčiau, kad kažkur 9-10 metų amžiaus. Atrodė, kad tai brolis su sese, kurie taip pat ėjo iš mokyklos.

Asociatyvi nuotrauka

Ėjau pakankamai lėtu žingsniu, tačiau po truputį artėjau link priekyje einančių vaikų. Natūralu, juk mano kojos kur kas ilgesnės. Priėjusi prie sankryžos, kur reikėjo sukti į kairę, buvau jau visai šalia mergaitės ir berniuko.

Tuomet prie vaikų sustojo kažkoks automobilis. Jame sėdintis vyras pravėrė langą ir pasiūlė juos pavežti iki namų. Greičiausiai dar panaudojo kokius nors saldumynus, kad lengviau sutiktų.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Mano širdis pradėjo daužytis. Ar vaikai tikrai pažįsta šį vyrą? To tikrai negalėjau pasakyti…

Reikėjo kažką daryti, todėl pribėgau prie vaikų ir šuktelėjau: “Lucy, Markai!“. Net nežinojau, kokie jų tikrieji vardai.

Berniukas ir mergaitė atsisuko į mane, o aš piktai pasakiau: “Kiek kartų sakiau nėbėgti taip toli į priekį? Reikia visada palaukti manęs“.

Apsimečiau, kad nematau šalia stovinčio automobilio ir kurį laiką vaikščiojau su vaikais, kol nepažįstamasis nuvažiavo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Vaikai paklausė manęs, kas tokia esu, o aš tik paprašiau elgtis ramiai, kol vyras nuvažiuos.

Palydėjau berniuką ir mergaitę iki namų ir liepiau niekada daugiau nekalbėti su nepažįstamais žmonėmis. Kad ir ką jie sakytų!

Vėliau apie šį įvykį pranešiau ir vaikų tėvams, kurie buvo be galo dėkingi. Tikiuosi, kad tai bus gera pamoka ir šie nuostabūs vaikai daugiau nebendraus su nepažįstamais žmonėmis…“.

Kokia nuostabi ir greita merginos reakcija!

Asociatyvi nuotrauka
Reklama