Skip to main content

Dėl netikusio daktaro kaltės mergina prarado visus dantis. Be dantų jos sveikata labai greitai blogėjo, tačiau radusi gerą specialistą mergina pasikeitė neatpažįstamai

Brittany Negler yra jauna mergina, tačiau ji gyvena su siaubinga paslaptimi. Kai Brittany dar mokėsi mokykloje, ji turėjo brolį, kuris sirgo vėžiu. Vieną dieną jis mirė, kai jo sesė prie jo prigulė. Merginą nuo tos akimirkos apsėdo mintis, kad tai dėl jos kaltės tą dieną mirė jos brolis.

Reklama

Netrukus nutikusios tėvų skyrybos taip pat pastūmėjo Brittany į vis gilesnę tamsą. Su depresija mergina kovojo kvaišalais, kurie labai paveikė jos sveikatą. Ji vartojo narkotikus, kurie priverčia labai griežti dantimis, tad labai greitai Brittany turėjo dantis, kuriems reikėjo labai didelės pagalbos.

Su šeimos pagalba priklausoma mergina pabandė grįžti į doros kelią ir tapti “švari”. Ji sėkmingai buvo priimta į reabilitacijos programą, kurioje ji taip pat pagaliau su psichologų ir šeimos pagalba atsikratė ją persekiojusios kaltės dėl brolio.

Reklama

Buvo laikas sutvarkyti gyvenimą į savas vietas, tad mergina kreipėsi į stomatologą. Ji tada dar nežinojo, tačiau tada prasidėjo jos antras gyvenimo košmaras. Dėl neteisingos diagnozės merginai buvo pasiūlyta išsitraukti absoliučiai visus dantis. Daktaras teigė, esą visi jos dantys nėra pataisomi ir gelbėti jų absoliučiai nėra prasmės.

Reklama

Mergina be abejonės pasitikėjo ją gydžiusiu specialistu, kuris jai suteikė absoliučiai nekokybišką paslaugą. Išrovus visus dantis jai buvo įstatyti protezai, kurie buvo visiškai nekokybiški. Mergina juto pastovų skausmą ir negalėjo tverti su naujais protezais nė savaitės.

Jauna mama net negalėjo visiškai sučiaupti burnos, ką jau sakyti apie valgymą. Ji neturėjo kitos išeities, tik juos išsiimti. Būdama visiškai be dantų Brittany nebegalėjo beveik nieko valgyti. Jos depresija vis didėjo, o jos svoris nyko akyse. Mergina net vilkėjo daugiau nei 5 sluoksnius drabužių tam, kad paslėpti vos 36 kilogramų sveriantį kūną.

Reklama

Jai grėsė net maitinimas per gastronomą ar zondą, kuris sveikiems žmonėms nėra absoliučiai skiriamas. Jos vienintelė išeitis buvo surasti specialistą, kuris galėtų profesionaliai atlikti darbą ir sukurti jai patogius protezus. Jauna mama svajojo apie laiką, kai jos dvimetė dukra nebijotų jos išvaizdos. 

Reklama

Apsilankiusi pas dr. Kenny pacientė sužinojo, kad jos buvęs gydytojas ištraukė visus be reikalo ir tik sugadino jai gyvenimą. Dėl šios klaidos mergina ne tik kentė depresiją, nėjo į viešas vietas, tačiau jos veidas pradėjo dribti žemyn. Jautriame video matyti, kokį palengvėjimą patyrė Brittany, kai jos naujasis gydytojas pasakė “pradedam” ir pradėjo kurti jai naują šypseną.

Po daug valandų darbo mergina dar nepažvelgusi į veidrodį liejo ašaras. Gydytojo kabinete neliko nesujaudintų žmonių, kuriuos pakerėjo merginos džiaugsmas dėl naujos šypsenos. Šios transformacijos video buvo patalpintas internete ir vos per porą savaičių surinko beveik pusę milijono peržiūrų.

Daugybę žmonių sujaudino merginos istorija ir neįtikėtini pokyčiai, kuriuos padarė savo srities profesionalas. Dr. Kelly su žmona su mielu noru nusivedė Brittany į restoraną, kuriame mergina su malonumu pirmą kartą po ilgo laiko skaniai pavalgė.

Ši istorija sujaudino tūkstančius žmonių, kurie pajuto merginos skausmą. Laimei, pasaulyje yra nuostabių specialistų, kurie stengiasi atlikti savo darbą ir pranokti visus lūkesčius, suteikiant naują šansą kokybiškam gyvenimui. 

Video su pilnu Brittany pasakojimu ir jos pasikeitimais:

Reklama