Skip to main content

Moteris rado neįgalią mažylę paliktą šiukšlių krūvoje ir nusprendė jai padėti. Sulaukusi pagalbos mergaitė pasikeitė neatpažįstamai

Kartais neįgalūs vaikai yra paliekami likimo valiai, tačiau to tikrai neturėtų būti. Visi mažyliai nusipelno meilės ir šilumos…

Mažoji Nika gimė šeimoje, kuri neturėjo pakankamų žinių ar sąlygų, kad galėtų pasirūpinti savo dukra.

Sergančios mergaitės ateitis atrodė niūri, tačiau tada jos gyvenime pasirodė angelas sargas…

Reklama

Nikos gelbėtoja tapo 28-erių gydytoja Sara Conque. Dar studijų metu moteris nusprendė padėti likimo nuskriaustiems vaikams Haityje.

2013 metais Sara persikėlė iš Luizianos į Haitį ir įsidarbino vaikų medicinos centre.

2014 m. sausį į medicinos įstaigą atvyko jauna moteris su trijų mėnesių mergaite Nika. Mažylė sirgo sunkia liga, dėl kurios smegenyse kaupėsi skystis. Mergaitė buvo visiškai išsekusi ir jai reikėjo skubios gydytojų pagalbos.

Reklama

Medicinos darbuotojams pasirodė, kad mergaitės mama labiau gėdijosi turėdama neįgalų vaiką, nei stengdamasi jam padėti. Jauna mama uždengė Nikos galvą, kad tik jos nematytų aplinkiniai žmonės.

Po kiek laiko Sara sužinojo, kad Nikos mama bandė nutraukti nėštumą, o vėliau ir norėjo parduoti dukrą valdžiai, kad ši galėtų atlikti įvairius “tyrimus“.

Reklama

Sara ir toliau dirbo su Nika, tačiau po kiek laiko pastebėjo, kad mergaitės svoris dar labiau nukrito ir ji buvo visiškai išsekusi. Mama net nesistengė pasirūpinti savo dukra…

Galiausiai Sara nusprendė apsilankyti Nikos namuose, kur pamatė šokiruojantį vaizdą. Mažylė gulėjo visiškai viena ant ryžių maišo, apsupta įvairių šiukšlių. Nikai buvo vienuolika mėnesių, tačiau ji svėrė vos kelis kilogramus.

Po kiek laiko Sarai pavyko įtikinti mergaitės mamą nuvežti ją į vaikų namus, kur bus pasirūpinta normaliu maitinimu.

Galiausiai mergaitės sveikata pradėjo gerėti, o 2015 m. vasarį Sara tapo oficialia jos globėja. Moteris nusprendė paskirti savo gyvenimą būtent mergaitės priežiūrai. Tam neprieštaravo ir Saros vaikinas Stephen.

Reklama

Mergaitei buvo atliktos kelios operacijos, kurios kaip reikiant pagerino gyvenimo kokybę.

“Šiandien aš verkiu iš laimės. Nika pagaliau atsistojo ant savo kojų, ko nebūtų pavykę padaryti, jeigu ne laiku suteikta pagalba. Tačiau pažvelkite į ją dabar“ – rašė Sara.

Reklama

Šiuo metu mergaitė su savo naująja mama gyvena JAV ir toliau paneiginėja visas gydytojų prognozes.

Sara Conque yra auksinės širdies moteris…

Reklama