Skip to main content

Skandalingas lėlė Kenas šį kartą pasikeitė neatpažįstamai – dabar šis vyras tapo moterimi

Apie gyvąjį Keną tikriausiai žino visas civilizuotas pasaulis. Pastaruosius 7 metus Rodrigo Alves šmėžavo žiniasklaidoje dėl savo priklausomybės plastinėms operacijoms. Vaikinas atliko nesuskaičiuojamą kiekį operacijų tam, kad taptų panašus į gyvą lėlę. Kenu vadinęsis vaikinas išleido šimtus tūkstančių svarų tam, kad pasiektų savo svajonių viziją.

Reklama

Jis į savo išvaizdą jau investavo beveik 800 000 dolerių ir teigė, kad tai ne pabaiga. Vyro pokyčius matė visas pasaulis, tačiau tokios naujos žinios apie vyrą-lėlę nesitikėjo niekas. Nors Rodrigo buvo ta asmenybė, kuri mėgo ir sugebėjo visiems sukelti šoką, šį kartą viskas pakilo į kitą lygį.

Šiemet Rodrigo žiniasklaidai atskleidė, kad tampa moterimi. Rodrigo, kuris dabar prisistato Jessica, prašo į jį kreiptis su įvardžiu ji. Jessica gyvena Londone ir šių metų pradžioje britų interviu ji pareiškė, kad yra transseksuali moteris ir keičia savo lytį.

Reklama

Jessica pripažino, kad visus šiuos metus ji stengėsi būti tuo, kuo ji nebuvo. Ieškojusi savo tikrosios tapatybės, Jessica padarė daug neteisingų žingsnių. Ji pripažino, kad iš visų jėgų stengėsi būti vyru, tačiau visada jausdavosi nelaiminga. Nors Jessica dabar gyvena Jungtinėje Karalystėje, savo naujas lyties keitimo procedūras ji atlieka svetur.

Reklama

Translytė moteris pasakojo, kad gailisi dėl operacijų pilvo preso ir rankų srityje, kai savo kūną bandė paversti vyriškesniu.

“Aš net neabejoju, kad aš turiu būti moterimi. Man buvo atlikta daug plastinių operacijų ir kitų procedūrų. Aš pasididinau krūtinę, keičiu savo balsą ir galiausiai turėsiu lyties keitimo operaciją”- pasakojo Jessica.

Pasakodama apie savo vaikystę, Jessica prisimena, kad visada mėgo žaisti su lėlėmis ir kai buvo 5-erių ji negalėjo suprasti skirtumo tarp berniukų ir mergaičių. Jessica visada buvo pasimetusi dėl savo identiteto, tačiau dabar, kai jai 36-eri, ji ryžosi lemtingiems pokyčiams.

Reklama

Nuo to laiko, kai Jessica pradėjo lyties keitimo procesą, ji pripažįsta, kad jaučiasi taikoje su savimi. Moters jau atliko daug operacijų – krūtinės didinimą, veido bruožų feminizaciją, Adomo obuolio šalinimą, žandikaulio mažinimą. jos dar laukia lytinių organų šalinimas.

Reklama

Jau dabar Jessica džiaugiasi manikiūrais, plaukų procedūromis, moteriškais drabužiais ir pasivaikščiojimais po grožio salonus. Tačiau tai tėra mažytės smulkmenos, palyginus su kitomis procedūromis ir operacijomis, kurias Jessica siekiant savo tikslo atlieka kone kas mėnesį.


“Ilgą laiką buvau žinomas kaip Kenas, bet visada viduje buvau Barbė” – išdidžiai sako Jessica.

“Aš visada norėjau būti laisva ir išreikšti save taip, kaip to noriu aš. Man labai pasisekė, kad gyvenu civilizuotoje visuomenėje, kur yra priimtina būti tuo, kas esi iš tikrųjų.”

Video anglų kalba apie Roddy pokyčius iš jos pačios lūpų:

Reklama