Skip to main content

Verslininkas pasibjaurėjo moterimi, kuri atsisėdo šalia jo lėktuve. Jis visiškai nenorėjo bendrauti su moterimi, tačiau išprovokuoto pokalbio metu jam atsivėrė akys

Visi mes turime savų netobulumų – ar tai būtų charakterio ydos, ar elgesio ypatumai, o galbūt tai nestandartinė išvaizda. Blogiausia yra, kad pagal įvairius išorinius požymius mes skubame vertinti visą žmogų. Vienas verslininkas, keliavęs lėktuvu iš darbo kelionės Filipinuose patyrė akis atveriančią patirtį, kurią jis anonimiškai pasidalino internete.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Istorija prasidėjo tuo, kad šalia vyro, sėdinčio lėktuve prie lango, per vidurį atsisėdo apkūni moteris. Vyriškis vos sekundei žvilgtelėjęs susisnervino ir pasišlykštėjo šalia atsisėdusios moters išvaizda. Tačiau iš mandagumo jis slėpė savo emocijas.

“Sveiki, kaip gyvuojate?” išgirdo iš nepatrauklios pakeleivės verslininkas. Ji plačiai įsitaisė savo kėdėje, uždėjo savo storą ranką ant porankio, priversdama vyrą spaustis šiek tiek prie lango.

Asociatyvi nuotrauka

Ji dar kartą su šypsena pasisveikino su juo ir jau akivaizdžiai brovėsi į jo asmeninę erdvę.

Sveiki” nemaloniai atsakė vyras, norėjęs prasmegti skradžiai į žemę. Tačiau moteris neužsičiaupė.

Mano vardas Laura, aš esu iš Didžiosios Britanijos. Iš kur jūs būsite? Iš Filipinų?” – nesuprasdama mano užuominų pratęsė Laura. “Aš iš Malaizijos” – atšovė vyras. “Atleiskite! Aš suklydau. Ar priimsite mano atsiprašymą? Nagi, leiskite man paspausti jums ranką. Mes netrukus praleisime 6 valandas šalia, juk geriau būti draugiškiems, nemanote?”.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Laura nė nepastebėjo vyro nemandagių ir šaltų atsakymų ir toliau kalbėjo neužsičiaupdama. Ji entuziastingai pradėjo pasakoti, kad keliauja į Hon Kongą susitikti su draugais. Ji pasakojo apie savo planus nupirkti dovanų savo mokiniams mokykloje, kurioje ji dirba mokytoja. Vyras ir toliau tęsė atsakinėti į Laura užduotus klausimus vos vienu žodžiu. Nesijaudindama dėl vyro šaltumo, ji mėgavosi net ir tokiais jo atsakymais ir šypsodamasi linkčiojo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ji buvo rūpestinga ir kai buvo metas pietauti, ji rūpinosi, kad jam būtų patogu.

Aš nenorėčiau jūsų prispausti savo dramblišku dydžiu” – garsiai nusijuokdama pasakė Laura. Jos balse ir manieroje buvo daug atvirumo ir paprastumo. Ji pamažu tirpdė šalia sėdėjusio vyro nusistatymus ir pokalbiais net apie filosofiją ir mokslą jie pralaužė ledus. Ji kalbėjo apie viską du dideliu entuziazmu ir susidomėjimu, tad nuo jos neišvengiamai sklido pozityvumas ir pasitikėjimas savimi.

Asociatyvi nuotrauka

Viso skrydžio metu ji lygiai taip pat šiltai ir aktyviai bendravo ir su lėktuvo įgula, kurie po kelių valandų pastoviai būriavosi šalia jų pokalbiui ir juokeliams. Laura traukte traukė žmonės prie savęs. Kai pokalbis pasisuko apie sveikatą ir išvaizdą, vyras negalėjo susilaikyti ir paklausė jos: “Ar niekada nebandėte laikytis dietos? Ar nesijaudinate dėl širdies ligų ir kitų problemų, kurias sukelia viršsvoris?”.

Į tai Laura atsakė labai surimtėjusi.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

“ Visiškai nesijaudinu. Žmogus serga būtent tada, kai dėl visko labai jaudinasi, nerimauja ir pergyvena. Gyventi galima gerai tik tada, kai priimi save tokį, koks esi čia ir dabar. Tik geriausi dalykai nutinka tiems, kas save myli čia ir dabar”.

Ji tęsė apie tai, kad ji verčiau susitiks su savo daugybe draugų ir atliks visus savo projektus ir užduotis, nei lietų prakaitą sporto salėje. “Aš valgau sveiką maistą ir labai daug vaikščioju. Aš tiesiog esu didesnio dydžio, ir aš nesipriešinu tam! Gyvenimas yra kur kas daugiau nei kasdienis pergyvenimas dėl savo svorio”.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ji toliau gurkšnojo vyną ir su entuziazmu tęsė savo kalbą. “Dievas man davė labai daug laimės ir gyvenimo džiaugsmo, tam man ir didesnis kūnas, kad sugebėčiau sutalpinti viską savyje!” – garsiai nusijuokusi ji tuo pačiu prajuokino ir jos pokalbio draugą. Žmonės žiūrėdami į Laurą klaidingai galvojo, kad ji tingi ir apsileidusi moteris, o taip nėra. Ji prisipažino, kad savo mintyse ji jaučiasi graži ir net seksuali, o energijos turi it paauglė.

Asociatyvi nuotrauka

Paskui ją net gainiojasi vyrai, kurie susižavi jos energija. Laura yra laimingai ištekėjusi, tad jai dažnai tenka nuvilti su ja flirtuojančius vyrus. Pokalbiai su Laura skeptiškam verslininkui praskaidrino visą skrydį, kurio pabaigoje juos supo jau daugybė žmonių. Visi maloniai šnekučiavosi, juokavo, o Laura buvo viso to centre. Kai atėjo laikas atsisveikinti, vyras pamatė, kaip Laurą pasitiko didelis jos šeimos ir draugų būrys. Laura atsisuko į jį, pamojavo ir mirktelėjo akimi. Vyras suprato, kad Laura yra gražiausias žmogus, kurį jis yra sutikęs.

Reklama