Skip to main content

Slaugytojos užėjo į palatą pas moterį, kuri neseniai susilaukė dukros. Tačiau jos labai nustebo pamačiusios, ką jauna mama pakabino virš lovos

Kiekviena jauna mama puikiai žino, kad nebūna tokios dienos, kai aplinkiniai nepasiūlo vienaip ar kitaip elgtis su savo vaiku. Kažkodėl tie žmonės mano, kad žino geriau, ko reikia jūsų pačių vaikui.

Reklama

Kai kurie žmonės net nežino skirtingų mamų situacijų, tačiau vis tiek kiša savo nuomonę.

Meghan Koziel sugalvojo puikų sprendimą, kaip išvengti slaugytojų klausimų, kodėl ji nežindo naujagimės… Jauna mama pakabino plakatą virš savo lovos.

Krūties vėžys jaunai moteriai buvo nustatytas dar 2015 metais ir jai buvo pašalintos abi krūtys. Nepaisant sunkios ligos, Meghan pavyko susilaukti vaikučio.

Jauna mama nebeturi galimybės maitinti krūtimi, todėl iš anksto norėjo išvengti visų klausimų, kodėl ji nemaitina savo kūdikio taip, kaip numatyta gamtos.

Reklama

Pati Meghan Instagram socialiniame tinkle rašė: “Prieš trejus metus, kai man buvo diagnozuotas krūties vėžys, maniau, kad mano gyvenimas niekada nebebus toks kaip anksčiau. Teko priimti daugybę atsakingų sprendimų, tačiau dėl nieko nesigailiu. Net dvejus metus vartojau hormonus blokuojančius vaistus (mano vėžys buvo labai agresyvus), tačiau nusprendžiau jų atsisakyti, kad turėčiau galimybę tapti MAMA!“.

Reklama

Dabar Meghan turi krūtų implantus, tačiau vėžio gydymas jai atėmė galimybę gaminti pieną. Bandydama išvengti klausimų ji pasikabino tokį plakatą:

“Ne maitinimo krūtimi zona
Nors žindymas yra ypatinga užduotis,
Mūsų stebuklingas kūdikis bus maitinamas mišinukais
Ir tai neturės įtakos jo ateičiai.
Ši mama yra išgyvenusioji!“

Meghan dukrelė gimė 2018 m. rugsėjo 15 d. ir jai buvo duotas Kendra Jane vardas. Graži mergaitė yra visiškai sveika.

Be to, ligoninės personalas tapo dideliais Meghan plakato gerbėjais. Jis leido išvengti skaudžių klausimų, į kuriuos reikėtų nuolat atsakinėti.

Originalu ir labai gražu!

Reklama