Skip to main content

Visi užgauliojo keturiolikmetę merginą, nes ji susilaukė dukros. Tačiau po kelių metų jauna mama pasidalino nuotrauka, kuri visus užčiaupė

Kayleigh Snaith buvo dar vaikas, kai sužinojo, jog yra nėščia. Iš pradžių ji bandė nuslėpti nėštumą nuo tėvų ir mokytojų, tačiau ilgai to daryti negalėjo. Tėvai apie Kayleigh nėštumą sužinojo šeštąjį mėnesį ir nusprendė palaikyti savo dukrą. 2016 m. gegužės 6 d. keturiolikmetė pagimdė gražią mergaitę Harley.

Reklama

“Ji buvo labai graži mergaitė su dideliais skruostais, kuri atrodė tikrai laiminga“ – sakė paauglė. “Ji yra mano spindulėlis ir aš didžiuojuosi būdama jos mama. Niekada nesigailėjau pagimdžiusi ir visada didžiuojuosi savo dukra“.

Nepaisant didelės meilės dukrai, Kayleigh susilaukė daugybės neigiamų komentarų. “Tu susigriovei savo gyvenimą“ – sakė kai kurie žmonės. “Tai bjauru“ – komentavo kiti. Paauglė sugrįžo į mokyklą, kai dukrelei suėjo keturios savaitės.

Reklama

Daugelis galvojo, jog paauglei nepavyks lankyti mokyklą ir tuo pačiu būti mama. Tai suteikė didelę motyvaciją jaunai merginai. Ji norėjo pabaigti mokyklą, kad visiems įrodytų, jog gali… ir jai pavyko! Be to, Kayleigh ne tik pabaigė mokyklą, bet ir įstojo į koledžą.

Reklama

Pažymėdama mokyklos baigimą, mergina nusprendė nusifotografuoti su kelių metų dukra ir nusivesti ją į išleistuves. Ji aprengė ją kaip princesę! “Aš norėjau, jog per išleistuves mane lydėtų mano mergaitė ir įrodytų, kad yra tikra princesė“ – sakė Kayleigh.

“Taip pat visiems norėjau įrodyti, kad galiu pabaigti mokyklą ir tuo pačiu būti gera mama. Taigi švenčiu mokyklos baigimą kartu su dukra“.

Žinoma, ne visada buvo lengva. Kayleigh teko iškęsti ne vieną bemiegę naktį dėl dukros ir egzaminų. Laimei, jaunai mamai padėjo tėvai.

Reklama

“Tikiuosi, kad ir kiti jauni tėvai pasidalins savo vaikų nuotraukomis. Nėštumas paauglystėje tikrai nėra pasaulio pabaiga! Nesvarbu, ką žmonės sako ar galvoja. Svarbiausia tikėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų“ – teigia jauna mama.

Belieka tik palinkėti mamai ir dukrai sėkmės!

Reklama