Skip to main content

Pora susilaukė dukros, tačiau visi aplinkiniai bjaurėjosi jos veidu. Po 30 metų ji užtildė visus savo užgauliotojus

Lizzie Velásquez suprato, jog yra kitokia, kai pradėjo lankyti darželį. Tai buvo pirmasis kartas, kai ji susilaukė patyčių dėl savo išvaizdos.

Lizzie pasaulį išvydo 1989 metais, o jos svoris siekė vos 1,2 kilogramo. Gydytojai iš karto naujagimei diagnozavo itin retą genetinį sutrikimą, kuris neleidžia priaugto pakankamai svorio, o tai itin atsiliepia išvaizdai. Dėl šio reto sutrikimo Velásquez sensta kelis kartus greičiau nei paprasti žmonės.

Reklama

Nuo pat mažų dienų Lizzie girdėjo pasakymus, jog jos veidas yra bjaurus.

“Iš pradžių galvojau, kad niekuo nesiskiriu nuo kitų vaikų. Buvau per maža suprasti, kad jie nepanašūs į mane“ – šiandien pasakoja moteris.

Sunkiausias Lizzie gyvenimo etapas prasidėjo sulaukus šešiolikos metų.

Nežinomas asmuo sukūrė vaizdo įrašą, kuriame buvo matomas Lizzie veidas ir pasidalino juo internete. Vaizdo įrašas išplito visame pasaulyje, o Lizzie buvo vadinama “baisiausia pasaulio moterimi“.

Lizzie perskaitė visus internautų komentarus, tačiau nei vienas jų nebuvo palaikantis ar teigiamas. Tūkstančiai žmonių rašė bjaurius komentarus apie sergančią šešiolikmetę merginą…

Reklama

Daugelis būtų neatlaikę šių bjaučių patyčių, tačiau Lizzie yra išskirtinė. Ji ne tik nepalūžo, bet ir visiems užgauliotojams parodė, kokia stipri mergina ji yra.

Šiandien moteriai jau 32-eji ir ji yra labai sėkminga verslininkė. Lizzie keliauja po įvairias pasaulio šalis ir pasakoja apie savo ligą, bei gyvenimą.

Moteris turi ir asmeninę YouTube paskyrą, kurią seka beveik milijonas žmonių. Šiame kanale Lizzie stengiasi kovoti su patyčiomis.

Reklama

“Kiekvieną dieną milijonai žmonių kenčia nuo patyčių, tačiau nesulaukia jokios pagalbos. Žinau, kad visiems nepadėsiu, tačiau noriu bent kažkiek prisidėti“ – pasakoja ji.

Visą gyvenimą Lizzie tėvai jai kartojo:

“Tu esi graži, protinga ir gyvenime gali daug pasiekti“.

Ir jie neklydo. Moteris nepalūžo sunkiausiu gyvenimo metu ir įrodė, kad yra stipresnė už visus užgauliotojus.

Moteris parašė knygą apie savo gyvenimą, įgijo aukštąjį išsilavinimą, turi mylimą šeimą ir sėkmingą karjerą.

Kokia nuostabi moteris!

Reklama