Skip to main content

Pora iš Didžiosios Britanijos susilaukė dvidešimt antro vaiko. Visi nustemba pamatę, kaip atrodo įprasti šeimos pietūs

46-erių Sue Radford buvo sau pasakiusi, kad šeimoje užteks ir dvidešimt vaikų, tačiau viskas susiklostė kitaip, nei ji planavo. 2020 balandžio 3d. moteris pagimdė 22-ą savo vaiką. Didelę Radfordų šeimą papildė labai graži mergaitė Heidi…

Reklama

Daugiavaikiai tėvai Sue ir Noel Radford iki 2020-ųjų pavasario buvo susilaukę 21 vaiko. Deja, bet 2014 metais sutuoktiniams gimė negyvas berniukas Alfie Thomas.

Pirmojo vaiko Radfordai susilaukė dar 1989-ais metais. Tuo metu Sue buvo vos 14, o Noel – 18 metų.

Radfordų šeima gyvena milžiniškame, dešimties miegamųjų name Šiaurės Vakarų Anglijoje, Lankašyre. Trys poros vaikai Christopher (32 m.), Sophie (27) ir Millie Jo (20) jau spėjo susilaukti ir savo vaikų.

Reklama

Didžiausias pajamas šeima gauna iš Noel kepyklos, valstybės mokamų išmokų ir reklamos užsakymų socialiniuose tinkluose.

Kiekvieną dieną Noel Radford keliasi labai anksti ryte ir keliauja į savo kepyklą. Vėliau jis grįžta namo, bei nuveža vaikus i mokyklą ir darželį.

Reklama

Tuo tarpu Sue lieka namuose ir pasirūpina mažiausiais vaikais, bei būtiniausiais darbais. Vien tik namų valymas užima po kelias valandas kiekvieną dieną. Ne ką mažesnę laiko dalį tenka skirti ir drabužių skalbimui, bei lyginimui.

Šeši šeimos vaikai keliauja į netoliese esančią pradinę mokyklą, o kiti penki į gimnaziją. Visus vaikus tėtis nuveža mikroautobusu, kuris talpina daugiau nei 9 žmones, todėl gali važiuoti viešajam transportui skirtomis juostomis ir išvengti spūsčių.

Po mokyklos vaikai stengiasi padėti mamai su darbais namuose arba tėčiui kepykloje.

Reklama

Daugeliui žmonių sunku tuo patikėti, bet net ir tokiai didelei šeimai pavyksta sutaupyti pinigų. Radfordai stengiasi pirkti maisto produktus su nuolaida ir dideliais kiekiais, todėl per metus lieka nemažai pinigų šeimos atostogoms.

Įdomu yra tai, kad Sue per 46 savo gyvenimo metus net 800 savaičių buvo nėščia. Tai sudaro 15 metų! Belieka tik palinkėti šiai šeimai sėkmės ateityje…

Reklama