Skip to main content

Žemaūgių pora susilaukė dviejų mergaičių, tačiau praeiviai gatvėje labai nustemba, kai pamato mergaites

Visi mes esame kažkuo unikalūs ir yaptingi. Tai galima pasakyti ir apie sesutes Bonnie ir Sienna, tačiau praeiviai gatvėje dažnai atkreipia dėmesį į mergaites ir susimąsto, ar jos iš tiesų yra sesės.

Vyresnioji sesuo Sienna sega achondroplazija, dėl kurios jos ūgis yra mažesnis nei vidutinis. Tuo tarpu jaunėlė Bonnie gimė būdama visiškai sveika ir yra normalaus ūgio.

Reklama

Mergaičių tėvai Jonathon Tripp ir Alyssa Biddle taip pat gimė turėdami achondroplaziją, tačiau tai jiems nesutrukdė susilaukti vieno visiškai sveiko vaiko.

Išskirtinės seserys

Penkiametei Siennai buvo diagnozuota ta pati liga, kaip ir jos tėvams, tačiau trimetė Bonnie gimė būdama visiškai sveika ir yra įprasto ūgio.

Vos kiek didesnio nei 1,3 m. ūgio mama Alyssa puikiai supranta, kad gyvenimas su Bonnie bus visiškai kitoks, nei su vyresniąja dukra Sienna.

“Žinau, kad labai greitai dukra pralenks mane savo fizinėmis savybėmis, tačiau nei kiek dėl to nesijaudinu. Bonnie jau dabar yra kur kas labiau koordinuota, nei tokio amžiaus buvo Sienna. Namuose ji jau pasiekia įvairius daiktus, kurių negali pasiekti jos vyresnė sesuo“ – pasakoja Alyssa.

Reklama

Mama džiaugiasi dėl sveikos dukros, nes ateityje ji galės padaryti tam tikrus darbus, kurių negali atlikti likę šeimos nariai.

Praeivių klausimai

Skirtinga sesių išvaizda patraukia ir praeivių gatvėje dėmesį.

Moteris pasakoja, kad nepažįstami žmonės dažnai klausia, ar mergaitės tikrai yra kilusios iš tos pačios šeimos.

Reklama

“Nori tu to ar ne, bet einant gatve jaučiu, kaip į mus krypsta nepažįstamų žmonių akys. Tačiau tuo pačiu ir suprantu juos. Juk atrodome kaip iš skirtingų šeimų“ – šypsosi mergaičių mama.

“Kartais per dieną pasitaiko net keli kartai, kai žmonės paklausia apie mūsų mergaites. Dažniausiai Bonnie yra palaikoma Siennos pussesere ar drauge. Aš dėl to visai neįsižeidžiu. Kaip tik pasinaudoju proga ir papasakoju plačiau apie mūsų ligą“ – sako moteris.

Baimė dėl patyčių

Alyssa šiek tiek baiminasi, kad dėl skirtingos sesučių išvaizdos gali kilti problemų ateityje.

Mama supranta, kad mokykloje Sienna gali susilaukti patyčių, tačiau moteris stengsis būti šalia dukros ir palaikyti ją.

“Su vyru šiek tiek jaudinamės dėl dukros ateities, tačiau mūsų pareiga yra įskiepyti jai pasitikėjimą savimi“ – sako Alyssa.

Reklama

Tėvai noriai dalinasi savo istorija

Alyssa ir Jonathon tikisi, kad jų šeimos istorija leis visuomenei sužinoti daugiau apie žemo ūgio žmones. Juk tai nieko nepasako apie patį žmogų…

“Pasaulyje yra daugybė šią ligą turinčių žmonių. Tačiau tai nesutrukdė jiems tapti teisininkais, gydytojais ar kitais savo srities specialistais“ – pasakoja Alyssa.

Reklama

Moteris pasakoja, kad dažniausiai jos šeima susilaukia teigiamų komentarų, tačiau kiti šia liga sergantys žmonės neretai yra pašiepiami.

“Esu girdėjusi atvejų, kaip kiti žemaūgiai tėvai susilaukė komentarų, kad tokie žmonės apskritai neturėtų gimdyti vaikų. Man tai skamba labai baisiai…“.

Kokia graži šeima!

Reklama