Skip to main content

Moteris užėjo į sergančios dukros palatą, tačiau joje rado nepažįstamą vyrą. Mergaitės mama apstulbo pamačiusi, ką daro nepažįstamasis

Mažoji Parker pasaulį išvydo 23-tą nėštumo savaitę. Praleidusi kiek daugiau nei metus laiko ligoninėje mergaitė pagaliau galėjo važiuoti į šeimos namus. Deja, bet po peršalimo užklupusios komplikacijos privertė Parker grįžti atgal į gydymo įstaigą…

Reklama

Dėl priešlaikinio gimimo tinkamai neišsivystė mergaitės plaučiai, todėl net ir menkiausias peršalimas gali būti pavojingas gyvybei. Prieš daugiau nei metus laiko Parker teko dar kartą grįžti į MercyOne Des Moines ligoninę.

“Gydytojai buvo įspėję, kad net menkiausias peršalimas gali būti labai pavojingas, tačiau tikrai negalvojome, jog situacija taps tokia komplikuota“ – pasakoja mergaitės mama Cassie Baker.

Cassie kartu su vyru Jacob praleido ištisas valandas ligoninėje, tačiau vieną dieną užėjusi į dukros palatą moteris rado niekada anksčiau nematytą vyrą.

Nepažįstamasis skaitė knygą mažajai Parker.

Kiek vėliau paaiškėjo, jog šis vyras yra vaikų skyriaus slaugytojas Dane Pratt.

Reklama

“Labai gera žinoti, kad pasaulyje yra medicinos specialistų, kuriems tai nėra tik paprastas darbas. Tokiems žmonėms, kaip Dane Pratt, tikrai rūpi pacientai“ – su ašaromis akyse pasakoja Cassie.

Moterį taip sujaudino gražus slaugytojo poelgis, kad ji nusprendė pasidalinti nuotrauka socialinio tinklo paskyroje. Labai greitai ji apskriejo visą pasaulį.

Pasirodo, kad Dane reguliariai atsineša knygų iš bibliotekos ir skaito jas mažiesiems ligoniukams.

Reklama

Daugybė žmonių liko sužavėti gražiu slaugytojo poelgiu ir finansiškai prisidėjo prie bibliotekos įkūrimo vaikų skyriuje. Dabar visi gydymo įstaigos lankytojai gali atnešti knygų, kurias vėliau Dane perskaitys vaikams.

“Norėčiau, kad vaikų skyrius visada būtų tuščias, tačiau toks gyvenimas… Stengiuosi bent kiek pagerinti jų vizitą ligoninėje. Tikrai nesijaučiu darydamas kažkas ypatingo“ – pasakoja slaugytojas.

Galima tik pasidžiaugti, kad pasaulyje yra tokių atsidavusių medicinos darbuotojų!

Reklama