Skip to main content

Moteris palaidojo vyrą, tačiau po kelių dienų įsijungė jo kompiuterį ir apstulbo pamačiusi, kas jame palikta

Todd Weaver buvo JAV kariškis, kuris žuvo misijos Afganistane metu. Praėjus kelioms dienoms po mylimojo laidotuvių, Emma Weaver įsijungė jo kompiuterį ir rado du parašytus laiškus. Jie buvo pavadinti “Miela Emma“ ir “Miela Kiley“.

Emma suprato, kad prieš mirtį Todd parašė atsisveikinimo laiškus jai ir judviejų dukrai.

Reklama

Emmai skirtas laiškas:

“Miela Emma!

jeigu jau skaitai šį laišką, vadinasi aš negrįžau namo ir negalėjau dar kartą pasakyti, kaip tave myliu. Mažute, aš tave labai myliu ir amžinai mylėsiu. Net jei ir aš dabar esu ten, paguosiu – aš žiūriu į tave iš viršaus. Aš niekur neišnykau. Mano dvasia amžinai bus su jumis. Aš žinau, kad šią akimirką tau labai sunku. Tačiau taip pat žinau, jog tu esi labai stipri! Neapmiršk, jog Dievas dar prieš mums gimstant žinojo, kas mums geriausia. Tegul ši mintis tave paguodžia. Tai nenutiko atsitiktinai. Galbūt šią akimirką tai sunku suprasti, bet vieną dieną tu tikrai suprasi.

Noriu, kad žinotum, kokia svarbi man esi. Negalėjau net pasvajoti apie rūpestingesnę, gražesnę ir labiau mylinčią žmoną. Akimirkos, kurias mes turėjome pastaruosius kelis metus – buvo pačios geriausios mano gyvenime. Mano gyvenimas baigėsi, tačiau aš juo labai džiaugiuosi. Daugelis apie tokį gali tik pasvajoti…

Reklama

Aš vedžiau tobuliausią moterį pasaulį. Susilaukėme nuostabios dukros, kuri džiugino mus kiekvieną akimirką. Aš turėjau viską, apie ką tik buvo galima pasvajoti. Jeigu šiuo metu liūdi – prisimink gražias akimirkas, kurias praleidome kartu. Pažvelk į mūsų dukrelę. Kokią ji graži… Išlik stipri dėl jos ir primink, kad tėtis ją mylėjo visa širdimi. Jos gimimas buvo pati geriausia diena mano gyvenime.

Reklama

Pasakyk jai, kad tėvelis dabar danguje, tačiau kiekvieną dieną ją saugos ir stebės. Myliu tave, Emma. Nors ir nebūsiu šalia, niekada nebijok daryti to, kas tave nudžiugins. Tu privalai ir toliau mėgautis gyvenimu. Galbūt dabar galvoji, kad tai yra neįmanoma, tačiau gražesnės dienos jau visai šalia. Tavęs ir Kiley laukia šviesi ateitis.

Aš tave myliu, Todd“.

Antrasis Todd laiškas bus skirtas jo dukrai:

Mano meile Kiley,

nors tu manęs neprisiminsi, žinok, jog tėvelis tave labai myli. Aš išvykau į karą, kai tau buvo devyni mėnesiai. Palikti tave buvo sunkiausias dalykas, kurį aš kada nors turėjau padaryti. Kiley, tu esi tikra Dievo dovana. Tavo gimimas buvo pati geriausia diena mano gyvenime. Kiekvieną kartą, kai pamatau tavo šypseną, man tiesiog suspaudžia širdį. Man be galo skaudu, kad negalėsiu pamatyti, kaip tu augi.

Reklama

Nors tėčio ir nebėra šalia, aš stebiu tave iš dangaus ir kiekvieną minutę tau šypsausi. Tau labai pasisekė, kad turi tokią nuostabią mamą. Būk su ja maloni ir padėk įvairiose gyvenimo situacijoje. Niekada nepamiršk melstis ir džiaukis nuostabiu gyvenimu. Tu esi išskirtinė.

Reklama

Aš ir mama tave labai mylime. Kai paaugsi ir pradėsi lankyti mokyklą, stenkis sužinoti kuo daugiau apie mus supantį pasaulį. Būk maloni aplinkiniams ir pamatysi, kad visa tai grįžta bumerangu. Jei kada ir nepasiseks, atmink, kad galiausiai viskas bus gerai. Tavęs laukia graži ateitis. Tik svarbiausia mėgautis gyvenimu. Atmink, kad tėvelis visada tavimi didžiuosis ir mylės.

Tu esi ir visada būsi mano mylima dukrytė.

Myliu, tavo tėvelis“.

Reklama