Skip to main content

Moteris pagimdė gražų berniuką, tačiau po kelių dienų jos gyvybė užgeso. Žmonos netekęs vyras priėmė sprendimą, kuris visus sugraudino

2019 m. gruodžio 29 d. Kathleen Thorson ir jos vyras Jesse ketvirtą kartą tapo tėvais. Tačiau šeimos laimė buvo labai trumpa. Vos po penkių dienų moteris mirė…

Sausio 3-osios rytą kraujas išsiliejo į Kathleen smegenis ir ji skubiai buvo pristatyta į ligoninę. Gydytojai darė viską, kad išgelbėtų daugiavaikės mamos gyvybę, tačiau to padaryti nepavyko.

Reklama

Pasak vyro Jesse, po gimdymo žmona jautėsi kuo puikiausiai ir kraujo išsiliejimas į smegenis buvo labai netikėtas.

Be mylimos mamos liko septynmetis Danny, šešiametė Gracie, keturmetis James ir naujagimis Teddy.

Milžiniška tragedija sukrėtė visą šeimą, tačiau ši istorija turi ir vieną labai gražią pusę. Po mirties buvo paaukota net 12 Kathleen organų ir ji išgelbėjo ne vieno žmogaus gyvybę.

“Džiaugiuosi, kad vaikai atsimins savo mamą, kaip tikrą heroję“ – sako vyras.

Reklama

Po Kathleen mirties jos vyras ir vaikai sulaukė didelio palaikymo. Šeimos draugas Richard Stubbs sukūrė paskyrą “GoFundme“ platformoje ir pradėjo rinkti pinigus, kad būtų galima padengti gydymo, bei laidotuvių išlaidas. Žmonės iš viso pasaulio suaukojo daugiau nei 130 tūkst. dolerių.

Reklama

Richard sako, kad jį ypatingai sujaudino Jesse sprendimas paaukoti žmonos organus. Vyrui reikėjo išgyventi mylimosios netektį, tačiau net ir šią sunkią akimirką jis pasielgė labai kilniai.

“Jesse pasielgė labai kilniai, nors tuo metu jam reikėjo išgyventi siaubingą netektį. Tačiau tai buvo ir Kathleen noras. Anksčiau ji buvo sakiusi, kad nelaimės atveju norėtų, jog jos organai būtų paaukoti kitiems žmonės“ – sakė Richard.

Labai gaila, kad Kathleen šį pasaulį paliko taip anksti, tačiau ji yra tikra herojė…

Reklama