Skip to main content

Moteris galvojo, jog laukiasi dvynukų. Tačiau tada gydytojas atskleidė tiesą, kuri visiškai šokiravo nėščiąją

Vaiko gimimas yra pats svarbiausias įvykis kiekvieno žmogaus gyvenime. Vienos poros su nekantrumu laukia šeimos pagausėjimo, o kitos šiek tiek baiminasi.

Visgi ši pora iš Čekijos atsidūrė situacijoje, kuriai tikrai nebuvo pasiruošę…

Reklama

Tuo metu Aleksandra Kinova su savo vyru Antoninu jau augino vieną vaiką. Sutuoktiniai be galo myli vaikus, todėl norėjo, kad šeima dar labiau pagausėtų.

Jie net nepagalvojo, kad gali susilaukti dvynių.

Visgi verta paminėti, kad tiek Aleksandros, tiek Antonino šeimose buvo pasitaikę dvynių gimimo atvejų. Būtent tai ir didino tikimybę susilaukti daugiau nei vieno vaikučio.

Reklama

Pačio pirmojo ultragarsinio tyrimo metu paaiškėjo, kad Aleksandra tikrai laukiasi daugiau nei vieno vaiko. Ši gydytojų naujiena kaip reikiant pradžiugino sutuoktinius. Pora galvojo, kad jiems pavyks pratęsti gražią šeimų tradiciją, tačiau pribloškianti naujiena buvo dar tik prieš akis.

Reklama

Gydytojas rekomendavo atlikti išsamesnius tyrimus, jog būtų galima išsiaiškinti tikrąjį vaikų skaičių.

Atlikus tyrimus paaiškėjo, jog moters pilve užsimezgė net keturios gyvybės. Tačiau praėjus dar keliems mėnesiams gydytojas pranešė, kad Aleksandra laukiasi ir penkto vaiko.

Ši naujiena pradžiugino ir tuo pačiu išgąsdino porą, tačiau neliko nieko kito, kaip laukti šeimos pagausėjimo.

Gimdymas įvyko 2013 m. birželį Prahoje, o sklandų procesą užtikrino net 40-ies gydytojų komanda, sudaryta iš geriausių savo srities profesionalų. Po atliktos Cezario pjūvio operacijos pasaulį išvydo keturi berniukai ir viena mergaitė.

Kūdikių svoris svyravo tarp 1 ir 1,3 kilogramo.

Reklama

Po mažylių gimimo Aleksandrai ir Antoninui teko spręsti finansines ir gyvenamosios vietos problemas. Iš pradžių šeimai padėjo draugai ir nepažįstami žmonės, kurie perskaitė jų istoriją spaudoje. Žmonės siuntė pinigus, dovanas ir įvairius vaikiškus daiktus.

Kol sutuoktiniai augino tik vieną vieną, jiems užteko vietos ir mažame vieno kambario bute. Tačiau to tikrai nepakako aštuonių asmenų šeimai…

Reklama

Šeima neturėjo pinigų įsigyti naujam būstui, todėl pagalbos ranką ištiesė miesto valdžia. Porai buvo padovanotas 100 kv. m. butas naujai suremontuotame daugiabutyje.

Mokslininkai paskaičiavo, kad Čekijoje toks gimimas įvyksta maždaug kas 480 metų. Tuo tarpu visame pasaulyje yra užfiksuoti tik keli šimtai atvejų, kai gimė penki ar daugiau vaikų.

Šiandien penketukui jau devyneri ir jie laimingai auga didelėje šeimoje!

Reklama