Skip to main content

Moteris buvo nufilmuota siurbianti šaligatvį, o visi galvojo, jog ji narkomanė arba išprotėjusi. Netrukus paaiškėjo šio keisto poelgio priežastis

Prieš kurį laiką amerikietė Cathy Rodriguez suglumino tūkstančius žmonių visoje šalyje, kai buvo užfiksuota siurbianti šaligatvį šalia savo namų. Vaizdo įrašas išplito “Facebook“ socialiniame tinkle, kuriame matyti, kaip Vašingtono valstijos gyventoja vaikšto su savo belaidžiu siurbliu šaligatviu.

Reklama

Keistą moters elgesį užfiksavo pro šalį važiavęs Brandon Tatro, o vaizdo įrašas susilaukė tūkstančių žmonių komentarų. Daugelis net neabejojo, jog Cathy yra priklausoma nuo narkotikų.

“Jakimos mieste mes galime pamatyti pačių keisčiausių dalykų. Kažkas nėra girdėjęs apie tokį dalyką, kaip šluota…“ – rašė vaizdo įrašu pasidalinęs jaunuolis.

Tačiau tokiam moters elgesiui buvo svarbi priežastis…

Po kurio laiko Cathy Rodriguez atskleidė, kodėl vaikščiojo su dulkių siurbliu lauke. Paaiškėjo, jog moteris siurbė stiklo šukes po to, kai į šeimos automobilį įsirėžė girto vyro vairuojama transporto priemonė. Susidūrimas įvyko vidury nakties, kai Cathy šeimos automobilis stovėjo šalia namų.

Reklama

Rūpestinga moteris nenorėjo, kad susižeistų pro šalį einantys žmonės ar jų augintiniai. Cathy Rodriguez pasinaudojo dulkių siurbliu, nes nebuvo įmanoma rankomis surinkti smulkių stiklo šukių.

“Visas šaligatvis buvo padengtas smulkiomis šukėmis. Nenorėjau, kad susižeistų niekuo dėti praeiviai ar augintiniai“ – pasakoja moteris.

“Skačiau komentarus internete ir drąsiai galiu pasakyti, jog nesu jokia narkomanė ar išprotėjusi moteris“ – šypsosi Cathy.

Reklama

Vaizdo įrašu pasidalinęs jaunuolis atsiprašė moters.

Po kurio laiko aplinkiniai žmonės nusprendė padėti Rodriguez’ų šeimai ir suaukojo daugiau nei 10 000$, jog būtų galima suremontuoti ar nusipirkti naują automobilį.

Tarp jų buvo ir Brandon Tatro, kuris ir nufilmavo moterį siurbiant šaligatvį.

Galima tik pagirti Cathy už jos rūpestį, o pirmasis įspūdis kartais būna labai klaidingas…

Reklama