Skip to main content

Telefoninis sukčius atvyko pasiimti pinigų, nes galvojo, jog apgavo naivią senutę. Tačiau jis nesitikėjo to, ką jam buvo paruošusi senolė

Telefoninis sukčius galvojo, kad pavyks išvilioti didelę pinigų sumą iš 73-erių Jean Ebbert, tačiau tuo metu jis dar nenutuokė, su kuo turi reikalų.

Moters anūku prisistatęs vyras tvirtino, kad pakliuvo už grotų ir jam reikia sumokėti 8000 dolerių užstatą, jog būtų paleistas. Nepažįstamas vyras telefonu pasakė, jog vairavo neblaivus ir dabar jam gresia milžiniški nemalonumai.

Reklama

Prieš išeinant į pensiją Jean ilgus metus dirbo bendrajame pagalbos centre, todėl puikiai žino visas sukčiavimo schemas. Garbingo amžiaus moteris galėjo tiesiog nesileisti į kalbas su sukčiumi, tačiau nusprendė pasilinksminti ir išgelbėti neva už grotų pakliuvusį “anūką“. Jean labai norėjo sugauti sukčių, kad šis neapgautų kitų žmonių.

“Iš karto supratau, kad man paskambino telefoninis sukčius. Galėjau tiesiog nesileisti į jokias kalbas, tačiau nusprendžiau apsimesti kvaila močiute. “O Dieve, vargšas mano anūkas“ – pasakiau jam“ – įvykius prisimena Jean.

Reklama

Vėliau ji sulaukė dar vieno skambučio iš nepažįstamo vyro, kuris prisistatė “anūko“ advokatu ir pasakė, kad reikia kuo skubiau sumokėti 8000$ užstatą.

Jean sutiko sumokėti reikiamą sumą, tačiau baigusi kalbėti su sukčiumi ji susisiekė su policija ir viską nuodugniai papasakojo.

Netrukus moteriai paskambino dar vienas nepažįstamas vyras, kuris prisistatė valstybės tarnautoju. Jean pasakė, jog turi pinigus namuose ir paprašė ateiti jų pasiimti.

Reklama

Po kurio laiko pas moterį atvyko sukčius, tačiau jis net nenutuokė, kad Jean namuose jau laukia policijos pareigūnai.

Vyras paskambino į namų duris, o moteris perdavė voką su “pinigais“ (jis buvo pripildytas popieriniais rankšluosčiais). Būtent to ir užteko, kad pareigūnai galėtų sulaikyti sukčiavimu įtariamą vyrą.

Kokia protinga moteris!

Sukčiaus sulaikymo akimirka:

Reklama