Skip to main content

Ginkluoti vagys įsibrovė į namus, kuriuose buvo jaunas vaikinas. Nusikaltėliai galvojo, kad lengvai išneš vertingus daiktus, tačiau tada prieš save pamatė tai, ko visai nesitikėjo

Visi puikiai žino posakį: “šuo – geriausias žmogaus draugas“. Keturkojo augintinio ištikimybe galima net neabejoti, o pareikalavus aplinkybėms jis netgi gali paaukoti savo gyvybę dėl šeimininko.

Dvimetis vokiečių aviganis Reksas nėra išimtis…

Reklama

Reksas ir šešiolikmetis jo šeimininkas Javier buvo namuose vieni, kai ginkluoti plėšikai įsiveržė į vidų, ketindami pavogti visus vertingus daiktus.

Išsigandęs paauglys pasiėmė savo augintinį ir užbėgo į antrą namo aukštą.

“Mano sūnėnas labai išsigando ir pasislėpė miegamojo spintoje su Reksu“ – pasakojo Javier teta Susy Cadena.

Vokiečių aviganis jautė pareigą apginti namus ir ištrūkęs iš spintos nusileido laiptais žemyn, kur pasitiko įsibrovėlius. Įprastais atvejais dideli šunys išgąsdina vagis, tačiau šie užpuolikai buvo itin ryžtingi ir stipriai sužeidė Reksą.

Reklama

“Abu užpuolikai daužė Reksą visais daiktais, kurie tik pasitaikė po ranka“ – toliau pasakojo paauglio teta. “Nepaisant to, kad Reksas buvo sunkiai sužeistas, jis užbėgo atgal į antrą aukštą ir pradėjo saugoti Javierą. Per tą laiką sūnėnas spėjo iškviesti policijos pareigūnus, tačiau ir toliau slėpėsi spintoje“.

Reklama

Nieko neradę pirmame aukšte, vagys užlipo į viršų. Netrukus jie priėjo prie miegamojo, kuriame buvo Reksas ir Javier.

Tuomet sužeistas šuo dar kartą puolė įsibrovėlius.

Ginkluoti vagys net tris kartus šovė į šunį ir išgirdę policijos sirenas pasišalino.

Ištikimas augintinis apgynė savo šeimininką, tačiau dabar jam pačiam reikėjo skubios pagalbos.

Sužeistas šuo buvo pristatytas į veterinarijos kliniką, kur jam buvo atlikti išsamūs tyrimai. Netrukus paaiškėjo, kad Reksui reikalinga skubi operacija.

Reklama

Javiero teta Susy sukūrė paskyrą GoFundme platformoje ir paprašė žmonių paaukoti ištikimo šuns operacijai.

“Rekso gyvybę gali išgelbėti tik skubi operacija… Deja, bet mūsų šeima neturi pakankamų lėšų ištikimo draugo gydymui. Reksas kovojo iš paskutiniųjų, kad tik apsaugotų mano sūnėną“ – GoFundme svetainėje rašė Susy.

Vos per tris dienas buvo suaukota daugiau nei 60 000 dolerių. Šešis kartus daugiau, nei reikėjo Rekso operacijai.

Reklama

“Savo tikslą viršijome su kaupu. Galiu patikinti, kad visi pinigai bus skirti Rekso gydymui, o tai kas liks, bus paaukota gyvūnais besirūpinančioms organizacijoms“ sakė Javiero teta.

Po kurio laiko Reksas visiškai pasveiko.

Tik dar kartą galima pasikartoti: šuo – geriausias žmogaus draugas…

Reklama