Skip to main content

Aktyvistai įsibrovė į ūkininko žemę protesto akcijai ir nepaklausė vyro reikalavimo išsinešdinti. Tada ūkininkas jiems pateikė didelį, “kvepiantį” siurprizą 

Globalinis pasaulio atšilimas tikrai yra rimta problema, su kuria privalo susidoroti visos šalys ir jų lyderiai. Pokyčius taip pat skatina ir žmonių elgesio pokyčiai, jų aktyvumas diskutuojant apie problemas. Tačiau kartais tikri fanatikai mėgsta peržengti visas ribas ir elgtis savavališkai rodant savo protestą.

Reklama

Su tuo susidūrė ir vienas ūkininkas iš Lankašyro grafystės Jungtinėje Karalystėje. Vyras, valdantis keliolika hektarų dirbamos žemės, išnuomojo dalį jų įmonėms, kurių veikla piktinosi Greenpeace aktyvistai. Tarp jų buvo net žinoma aktorė Emma Thompson, kuri lyderiavo nedideliam susibūrimui ūkininko privačioje žemėje.

Nors ant tvorų visur buvo pažymėta, kad tai privati valda, grupelė žmonių įsidrąsino ir pasistatė palapines. Be abejonės, ūkininkas pirmą kartą protestuotojų gražiai paprašė palikti jo žemę. Vietoje to, kad jie išsinešdintų, jie gabeno vis daugiau ir daugiau protestuotojų į jo žemę. Nors į vietą atvyko ir policija, tačiau jie tik stebėjo situaciją ir nieko negalėjo suimti.

Reklama

Ūkininko prašymams ir reikalavimams pasišalinti nuėjus veltui, jis nusprendė parodyti protestuotojams, kieno čia valdos. Atrodo, kad jis tam buvo kone pasiruošęs! Į savo laukus jis sugrįžo traktoriumi, prie kurio buvo prikabinta cisterna. Mažai kas tikriausiai tikėjosi to, kokį “pokštą” iškrės jiems vyras.

Reklama

Netrukus įsijungė cisternos purkštuvai ir važiuodamas aplink palapines ūkininkas purškė mėšlo skiedinį. Apsukęs porą ratų aplink palapines su dvokiančiu purškalu, vyras pradėjo važiuoti galu ir tiesiai į protestuotojus. Video matėsi, kad jį žmonės bandė stabdyti, o tuo tarpu ūkininkas purškimo mechanizmą buvo išjungęs ir neapliejo žmonių nuo galvos iki kojų mėšlu.

Tačiau jis ir toliau tęsė savo važiavimą ratais aplink palapines ir “tręšė” savo žemes. Protestuotojai galiausiai nebegalėjo išbūti didelėje smarvėje ir pasišalino iš ūkininko valdos. Nors vyras sulaukė daug negatyvių komentarų dėl savo veiklos, jis gynėsi tuo, kad savo žemėje jis turi teisę daryti ką tik nori (kol tai leidžia įstatymai).

Reklama

Vaizdeliui pasiekus internetą, be abejonės jis išplito kaip virusas dėl savo kurioziškumo.

Įvertinkite ūkininko veiksmus patys:

Reklama