Skip to main content

Vyras susirado meilužę ir liepė žmonai išsinešdinti iš namų per 3 dienas. Tačiau gudri moteris sukūrė neįtikėtiną planą

Džonas ir Samanta santuokoje praleido daugiau nei 40 metų, tačiau vieną dieną vyras pateikė skyrybų prašymą. Sutuoktinis susirado jauną meilužę ir nusprendė su ja apsigyventi prašmatniuose šeimos namuose.

Džonas pasisamdė pačius geriausius advokatus, kurie padarė viską, kad iš Samantos būtos atimtos teisės į namą.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Moteriai buvo duotos trys dienos išsikraustyti. Per pirmas dvi dienas Samanta susirinko asmeninius daiktus ir pervežė juos į naują gyvenamąją vietą.

O štai trečią dieną Samanta nusprendė šiek tiek pasilepinti. Moteris pasidengė stalą su brangiu vynu ir krevetėmis.

Asociatyvi nuotrauka

Baigusi vakarienę, Samanta apėjo visus namų kabarius ir į karnizus prikaišiojo pusiau nuvalgytas krevetes. Vėliau ji viską susitvarkė ir paliko namus…

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Nieko nelaukęs Džonas kartu su savo jauna mylimąją įsikėlė į namus. Pirmosios dienos buvo lyg rojuje… Tačiau tada namuose atsirado itin nemalonus kvapas. Vyras net kelis kartu išplovė grindis, tačiau bjaurus kvapas niekur nedingo. Tuomet sekė kilimų valymas, o kambariuose buvo pastatyti oro gaivikliai. Vyras netgi ryžosi pakeisti brangias grindis, tačiau kvapas niekur nedingo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Nei vieni poros draugai nenorėjo lankytis dvokiančiuose namuose.

Vėliau buvo pasamdyta valymo įmonė, tačiau net ir jai nepavyko panaikinti dvoko. Neliko kitos išeities, kaip išsikraustyti iš prabangaus namo.

Džonas kelis mėnesius bandė parduoti namą, tačiau dėl siaubingo kvapo susidomėjusių taip ir neatsirado. Gandai apskriejo visą kvartalą, todėl nei vienas brokeris neapsiėmė pardavinėti šio namo.

Asociatyvi nuotrauka

Galiausiai porai teko skolintis pinigų ir įsigyti naują būstą.

Po kelių mėnesių Samanta susisiekė su buvusiu vyru ir pasiteiravo, kaip jam sekasi. Džonas papasakojo, kad niekaip nepavyksta parduoti namo.

Tuo tarpu Samanta viską ramiai išklausė ir pasakė, kad labai pasiilgo savo buvusios gyvenamosios vietos. Moteris sutiko pakoreguoti skyrybų dokumentus, jei tik Džonas parduos jai namą už mažesnę nei rinkos kainą.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Džonas galvojo, kad buvusi žmona nieko nenutuokia apie smarvę namuose ir sutiko jį parduoti už 25% vertės. Buvęs vyras iškėlė tik vieną sąlygą – Samanta turėjo pasirašyti dokumentus tą pačią dieną. Moteris sutiko ir jie oficialiai išsiskyrė.

Džonas su savo nauja mylimąja džiaugėsi, kad pavyko apmulkinti buvusią žmoną ir atsikratyti niekam nereikalingo namo. Pora atvyko pasiimti daiktų iš namo ir susirinko absoliučiai viską… Nusikabino net ir karnizus…

Reklama