Skip to main content

Vienišas tėvas su sūnumi gyveno labai vargingai, tačiau geri žmonės nusprendė jiems padėti. Vyras apsiverkė pamatęs, ką jie padarė vos per 7 dienas

Grzegorz Mamiński niekada negalvojo, kad sulaukus 52-ejų jis neteks dviejų brangių savo gyvenimo moterų vienu metu. Per trumpą laiką aštuonmečio berniuko tėvas prarado ne tik mamą, bet ir vėžiu sirgusią žmoną. Po artimųjų netekties jam smogė ir kitos problemos. Mamos paliktas turtas buvo apipintas skolomis, kurias dabar teko grąžinti vienišu tapusiam tėvui.

Reklama

Grzegorz su sūnumi Kuba buvo priversti gyventi senoje kaimo troboje, kurioje nebuvo nei vandentiekio, nei kitų patogumų. Tačiau sąlygos buvo kur kas blogesnės, nei tiesiog gyvenimas be komforto. Sena troba tiesiog byrėjo, todėl vyras buvo priverstas prašyti pagalbos savo seniūnijoje.

Su seniūno pagalba tėvas ir sūnus buvo laikinai apgyvendinti socialiniame būste, tačiau šeimai vis vien reikėjo ilgalaikio sprendimo. Apie vienišo tėvo istoriją sužinojo viena moteris, kuri kreipėsi jo vardu į Lenkijoje populiarią laidą “Mano nauji namai” (lenk. “Moj nowy dom”).

Reklama

Laidos kūrėjai nusprendė padėti vyrui ir jo sūnui ir suteikė jam galimybę gauti naujus namus. Vienintelė Grzegorz užduotis buvo perregistruoti iš savivaldybės gauto ūkinio pastato paskirtį. Sėkmingai tą padarius vyras apsigyveno savaitei su sūnumi viešbutyje, kol darbininkai nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro plušo jo naujuose namuose.

Reklama

Tai buvo neįtikėtina, tačiau vos per 7 dienas senas tvartas pavirto moderniais, šiltais namais su visais patogumais. Prie statybų prisidėjo ir visa kaimo bendruomenė, kuri padėjo darbininkams ne tik darbu, bet ir skanumynais. Visi palaikė šį didelį gerą darbą, kuris suteiks vienišam tėvui antrą šansą gyvenime.

Nemažiau nei Grzegorz, visiems rūpėjo ir berniuko gerbūvis. Kubai buvo būtina sveika ir graži aplinka tam, kad pačiais svarbiausiais savo brandos metais jis galėtų siekti kuo geresnių rezultatų mokykloje. Praėjus sunkiai darbo savaitei visus apėmė didelė nuostaba, nes darbai iš tikrųjų buvo baigti.

Reklama

Projekto metu išliko gražus senovinis raudonų plytų fasadas, tačiau tai, kas herojų laukė viduje, buvo kažkas, apie ką jie net nesapnavo. Vos įėjus į namus Grzegorz pajuto malonią šilumą, o akis žavėjo gražus ir stilingas interjeras. Sunkiai ašaras tramdantis vyras negalėjo patikėti, kad tokie darbai įvyko vos per savaitę.

Reklama

Sename tvarte buvo įdiegta viskas – moderni elektros instaliacija, vandentiekis, kanalizacija. Iš tuščio pastato specialistai erdvę pavertė jaukiu namu tėvui ir sūnui. Gražioje ir stilingoje erdvėje jie turėjo virtuvę sujungtą su svetaine, atskirą tėvo miegamąjį, bei atskirą kambarį jaunuoliui.

Jie pirmą kartą turėjo naują vonios kambarį su dušo kabina ir iš krano bėgančiu karštu vandeniu. Jautriame vaizdo įraše buvo matyti, kaip susijaudinęs vyras negalėjo patikėti tokiu laidos kūrėjų dosnumu, nes apie tokius namus jis galėjo tik pasvajoti.

Galiausiai tėvui ir sūnui buvo įteiktos ir kitos modernios dovanos, kaip planšetė, mobilusis telefonas. Nuo tos dienos tėvas galėjo lengviau atsikvėpti žinodamas, kad jo sūnus turės puikias sąlygas augti. Jautrus vaizdo įrašas jau sulaukė kelių šimtų tūkstančių peržiūrų, tad jautrią naujų namų apžiūrą kviečiame pažiūrėti ir Jus (lenkų kalba):

Reklama