Skip to main content

Mergina savo vaikinui pareiškė, kad namuose lieka arba ji, arba šuo. Vaikinas internete patalpino skelbimą, kuris pribloškė visą pasaulį

Daugeliui žmonių šuo yra ne tik augintinis, bet ir pilnavertis šeimos narys. Nenuostabu, kad tokie šeimininkai gali padaryti absoliučiai viską, kad tik užtikrintų savo šunelio gerovę. Vienas vaikinas atsidūrė labai keblioje situacijoje, kai turėjo pasirinkti tarp savo mylimo šuns ir merginos.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Remiantis skelbimu, kuris susilaukė milžiniško populiarumo internete, vaikinui teko sunki užduotis, tačiau jis pasirinko. Pasidalintame skelbime vaikinas patalpino savo biglių veislės šunytės nuotrauką ir parašė:

“Mano merginai nepatinka mano biglių veislės šunytė Molly. Todėl privalau jai surasti naujus namus. Ji yra grynakraujė ir turėjau ją 4 metus. Ji labai mėgsta žaisti, tačiau nėra gerai treniruota. Turi ilgus plaukus ir ypatingai ilgus nagus, todėl reikės geros priežiūros.

Asociatyvi nuotrauka

Gali būti gyva visą naktį, o paskui miegoti, kai aš būnu darbe. Valgo tik kokybiškiausią ir brangiausią maistą. Ji nepasitiks jūsų prie durų ir nerodys begalinės meilės, kai jums jos trūks. Nesikandžioja, bet kartais gali būti velniškai pikta!

Taigi… Ar kas norėtų pasiimti mano 30-metę, savanaudišką, suktą, pinigų trokštančią merginą? Atvykite ir pasiimkite! Mes su Molly norime kuo greičiau jos atsikratyti!“.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Puikus humoro jausmas sužavėjo tūkstančius žmonių ir jie visiškai palaikė vaikino sprendimą. Taip jau atsitiko, kad ultimatumas atsisakyti šuns buvo paskutinis lašas vaikino kantrybės taurėje jis galėjo atsiskratyti savo savanaudės merginos.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Keturkojė draugė myli savo šeimininką labiau už viską pasaulyje, todėl vaikinui net nekilo jokių abejonių, ką pasirinkti atsidūrus tokioje situacijoje.

O kaip Jūs vertinate šį vaikino pasirinkimą?

Asociatyvi nuotrauka