Skip to main content

Moteris pastebėjo, kad ultragarsinio tyrimo metu gydytojai pradėjo drebėti rankos. To priežastis nėščiąją paliko be žodžių

Kirpėja Sadie Brittle augino ketverių metų dukrą Summer, kai sužinojo, jog ir vėl yra nėščia. Moteris kartu su vyru Gary buvo be galo laimingi, jog šeima dar labiau pagausės, o mažoji Summer turės jaunesnį broliuką arba sesutę.

Reklama

Deja, bet aštuntą nėštumo savaitę paaiškėjo, jog Sadie neteko savo kūdikio. Vaisius vystėsi už gimdos ribų, todėl moteriai pasireiškė negimdinis nėštumas. Tai buvo neįtikėtinai skaudus smūgis visai šeimai…

Kol moteris vis dar gedėjo negimusio vaiko, pradėjo vykti labai keisti dalykai. Sadie pilvas ir toliau augo, todėl ji pradėjo galvoti, ar nereikėtų kreiptis į gydytojus.

Vieną dieną moteris su savo dukra Summer buvo parduotuvėje, kai ji atsisuko ir tarė:

“Mama, reikia nupirkti pieno mažyliui“.

Skaudančia širdimi mama bandė paaiškinti dukrai, kad jokio kūdikio nebus, tačiau mergaitė užtikrintai atsakė:

“Nieko tu nesupranti. Kūdikis bus!“.

Reklama

Sužavėta dukros užtikrintumo, Sadie nusprendė pasidaryti nėštumo testą, kad įsitikintų pati. Šis rodė teigiamą rezultatą.

“Aš tiesiog negalėjau tuo patikėti. Maniau, kad tai vis dar organizme esančių nėštumo hormonų kaltė“ – pasakoja Sadie.

Nieko nelaukusi moteris nuvyko pas ginekologę, kuriai atliekant ultragarsinį tyrimą pradėjo drebėti rankos. Per 23 metus trunkančią darbo patirtį ji nebuvo mačiusi nieko panašaus.

“Mane apžiūrėjusi gydytoja negalėjo to paaiškinti. Apžiūros metu išgirdau plakančią širdelę ir sužinojau, jog esu 19-tą savaitę nėščia“ – prisimena moteris.

Reklama

Po kiek laiko gydytojai rado paaiškinimą: Sadie laukėsi dvynių, kurių vienas prisitvirtino kiaušintakyje, o kitas -gimdoje. Tai vadinama heterotopiniu nėštumu, o dažniausiai jis pasitaiko po pagalbinio apvaisinimo. Tai, kad Sadie pastojo natūraliai, šią istoriją daro dar labiau neįtikėtiną.

Tuo negalėjo patikėti ir moters vyras Gary.

“Mano jausmai yra labai dvejopi. Mes vis dar išgyvenome persileidimą, tačiau čia pat sužinome, jog vis tiek turėsime vaiką. Manau nuo šiol pradėsiu pirkti loterijos bilietus“.

Reklama

Po kurio laiko pasaulį išvydo visiškai sveikas berniukas Teddy. Tėvai buvo neįtikėtinai laimingi, kad pagaliau gali paimti savo mažylį į rankas.

Šeimai buvo neįtikėtinai sunku prarasti vieną vaiką, tačiau Teddy tapo tikru stebuklu.

Belieka palinkėti šiai gražiai šeimai sėkmės ateityje!

Reklama