Skip to main content

Po aštuonis metus trukusių bandymų moteriai pagaliau pavyko pastoti. Tačiau ultragarsinio tyrimo metu nėščioji išgirdo pritrenkiančią žinią

Remiantis statistika, bent vienai iš penkių porų kyla problemų pastojant. Nevaisingumas ne visada būna ilgalaikis, tačiau niekas tiksliai taip ir negali pasakyti, kokiu momentu poroms atsisuks sėkmė ir jų pastangos sukurti didesnę šeimą atsipirks.

Daugeliui tai nepaprastai įtemptas laikas, tačiau ši pora gali patvirtinti, kad kantrybė ir ryžtas visada atsiperka.

Reklama

Ashley ir Tyson Gardner laukė aštuonerius ilgus metus, kol pagaliau galėjo visiems pasakyti, kad laukiasi vaiko. Jų kelias susilaukiant vaikelio nebuvo lengvas, būtent todėl Ashley nusprendė pasidalinti savo pastangomis su pasauliu, kad suteiktų vilties kitiems, atsidūrusiems panašioje situacijoje. 

2014 m. liepą Ashley ir Tyson investavo visas šeimos santaupas į paskutinį dirbtinio apvaisinimo procedūrų etapą. Tai buvo paskutinė jų viltis, po ilgų 8 metų pastangų ir investicijų. Tolesnės savaitės buvo kupinos nerimo, medicininių, kraujo tyrimų ir daugybės adatų.

Reklama

Nėštumo testas įprastai atliekamas praėjus maždaug trims savaitėms po apvaisinimo ir tik tada pora sužino, ar jie laukiasi, ar ne. Pora visada norėjo įamžinti akimirką, kai jiems atskleidžiami rezultatai. Iki tol jie turėjo tik liūdnus vaizdo įrašus, kuriuose jiems buvo pranešamos blogos naujienos dėl nesėkmės. Tačiau šis kartas buvo kitoks ir lemtingas – gydytojai porai pranešė, kad jie pagaliau laukiasi kūdikio.

Reklama

Praėjus dar porai savaičių, Ashley ir vėl apsilankė pas gydytoją, kuris norėjo echoskopo pagalba geriau apžiūrėti vaisiaus vystymąsi. Kai Ashley ir Tyson atliko pirmąjį ultragarsinį tyrimą, jie tikėjosi, kaip ir bet kuri kita laiminga pora, pirmą kartą pažvelgti į savo kūdikį. Tačiau jie greičiau pastebėjo išsiplėtusias gydytojo akis, žiūrinčias į ekraną.

Pora sekundei išsigando, kad kažkas ne taip. Tačiau gydytojas atskleidė jiems naujieną, kurios jie tikrai nesitikėjo. Ashley laukėsi ne vieno, o keturių vaikų. Dar didesnis netikėtumas buvo tai, kad Ashley apvaisinti du kiaušinėliai suskilo, o tai reiškė kad jos įsčiose augo dvi poros identiškų dvynių.

Reklama

Toks nėštumas pasitaiko ypatingai retai, todėl nuostabu buvo tai, kad visos akimirkos liko išsaugotos vaizdo įraše. Laimei, Ashley nėštumas praėjo sklandžiai ir Indie, Esme, Scarlett ir Evangeline gimė sklandaus gimdymo metu.

Reklama

Šios poros istorija greitai tapo sensacija visoje šalyje ir buvo parodyta laidoje apie nėštumo problemas. Nenuostabu, kad Ashley ir Tyson istorija sužavėjo ir suintrigavo milijonus žmonių visame pasaulyje. Jų atvejis yra puikus pavyzdys, kad viltis miršta paskutinė ir atkaklumas ir ryžtas yra kelias į sėkmę.

Pamačius šias mažas mergaites, visų širdys tiesiog tirpsta, tad tikimės, kad jų istorija paskatins kitas poras, atsidūrusias tokioje padėtyje, nepasiduoti. 

Reklama