Skip to main content

30-ą nėštumo savaitę moteris pradėjo nebejausti savo vaikelio judesių. Būsima mama nuvyko pas gydytojus ir išgirdo pritrenkiančią žinią

Sutuoktiniai Briony ir Mike Curwood buvo devintame danguje, kai sužinojo apie būsimą šeimos pagausėjimą. Pirmus mėnesius nėštumas klostėsi puikiai, tačiau tada porai teko išgyventi beprotiškai sunkų etapą.

Reklama

Maždaug 21-ą nėštumo savaitę Briony nuvyko įprastai patikrai. Gydytoja atliko ultragarsinį tyrimą ir paaiškėjo, kad moteris laukiasi mergaitės.

Būsimi tėveliai buvo be galo laimingi, tačiau viskas pasikeitė 30-ą nėštumo savaitę…

Briony pradėjo visiškai nebejausti mažylės judesių pilve ir suprato, kad kažkas negerai. Nieko nelaukę sutuoktiniai nuvyko į ligoninę, jog išsiaiškintų, kodėl vaikas nejuda.

Gydytojų diagnozė buvo šokiruojanti.

Paaiškėjo, kad mažylė nustojo augti 22-tą nėštumo savaitę. Pasak gydytojų, tai labai retas reiškinys.

Reklama

Vienintelė galimybė išgelbėti mergaitę buvo priešlaikinis gimdymas.

“Gydytojai pasakė, kad privalau gimdyti per ateinančią parą. Neturėjau jokios informacijos apie neišnešiotus kūdikius, nes mano giminėje visi gimdavo sverdami po 4 kilogramus. Labai bijojau dėl savo mažylės sveikatos“ – pasakoja Briony.

Reklama

Moteriai buvo atlikta Cezario pjūvio operacija ir mažoji Ava Grace atkeliavo į šį pasaulį. Kadangi mergaitė nustojo augti 22-ą nėštumo savaitę, jos svoris siekė vos 600 gramų.

“Ji atrodė kaip maža lėlytė, o ne kūdikis. Net ausys nebuvo spėjusios tinkamai išaugti“ – sako mama.

Pačios pirmos dienos buvo pačios sunkiausios tėveliams, nes niekas nežinojo, ar mergaitei pavyks išgyventi.

“Paklausiau gydytojų, ar mano dukra išgyvens, tačiau jie negalėjo nieko garantuoti. Sekė savaitė po savaitės, o Ava Grace po truputį augo. Ji buvo tikra kovotoja“ – pasakoja Briony.

Reklama

Galiausiai mergaitė galėjo palikti ligoninę ir keliauti su šeima į namus.

Ava Grace gimė 10 savaičių per anksti, tačiau šiandien yra visiškai sveika.

Belieka palinkėti pačios didžiausios sėkmės šiai nuostabiai šeimai!