Skip to main content

Norėdamas pajuokauti vaikinas atliko nėštumo testą, tačiau jis buvo teigiamas. Jaunuolis nusprendė kreiptis į gydytojus ir sužinojo pribloškiančią tiesą

Nėštumo testai yra neatskiriama kiekvienos poros dalis. Nesvarbu, ar planuojate šeimos pagausėjimą, ar saugotės, pravartu namuose turėti bent porą tokių testų, kurie padėtų sužinoti, ar jūsų nelaukia pagausėjimas. Jau beveik 100 metų egzistuoja testavimas, kai moters šlapime yra tiriama hormono Chorioninio gonadotropino gamyba organizme.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Nors tokie testai net ir šiomis dienomis nėra 100 procentų tikslūs, jie tikrai daugeliu atvejų suveikia. Vienas vaikinas, kuris norėjo išlikti anonimu, internete papasakojo savo nuotykį. Vieną dieną vonioje radęs savo merginos nepanaudotus testus, iš smalsumo, jis vieną panaudojo. Vaikinas užlašino porą savo šlapimo lašų įdomumo dėlei, tiesiog iš anksto žinodamas, kad turi pamatyti vieną juostelę.

Asociatyvi nuotrauka

Juk jis yra vyras, neturintis gimdos, kiaušidžių ir svarbiausia savo organizme moteriškų hormonų. Tam, kad žinotų, jog testas nieko neturėjo parodyti, nereikėjo daug žinių. Tačiau kai ant testo langelio išryškėjo dvi eilutės, jis nustebo. Iš tiesų, jo eksperimentas sukėlė tiek pat daug juoko, kaip ir nerimo. Kas gi atsitiko?

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Pasidalinęs savo eksperimentu ir jo rezultatais interneto svetainėje Reddit, jis sulaukė daugybės komentarų. Kai kurie, kaip ir jis pats, tiesiog juokėsi ir stebėjosi. Tačiau keletas žmonių, kurie tikriausiai turėjo medicininių žinių, patarė skubiai apsilankyti pas gydytoją. Ne, ne dėl to, kad vaikinas stebuklingai tapo nėščia mergina.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Jo šlapime panaudotas testas išryškino kitą galimą bėdą. Apsilankęs pas specialistus vaikinas iš tiesų sužinojo, kad jo sėklidėse vystėsi piktybinis vėžys. Vienas iš tokio vėžio požymių yra būtent šio unikalaus, būdingo labiau moterims, hormono Chorioninio gonadotropino išsiskyrimas.

Asociatyvi nuotrauka

Laimei, vaikinui buvo paskirtas gydymas ir jo sveikatai pavojus nebegresia, tačiau jis žinojo, kad turi grįžti prie savo pirmojo įrašo internete ir jį papildyti. Vaikinas papasakojo, kaip visai netyčia išvengė labai didelio pavojaus. Tačiau vieną svarbiausią žinią jis norėjo perduoti ir kitiems vyrams.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Ne, jis neagitavo visų eiti darytis nėštumo testų. Vyrai apskritai labai dažnai yra nerūpestingi, aplaidūs, tad jis norėjo paskatinti visus kuo dažniau tikrintis dėl tokių ligų. Lygiai taip pat kaip moterys turi tikrinti savo krūtis ir ieškoti guzų, lygiai taip pat ir vyrai privalo tikrintis sėklides ir užkirsti kelią vėžiui, kol nebūna per vėlu.

Reklama