Skip to main content

Pora net 7 metus bandė susilaukti vaiko, kol galiausiai moteriai pavyko pastoti. Tačiau po kurio laiko paaiškėjo pribloškianti žinia, dėl kurios būsima mama vos neapalpo

Beata Bienias ir jos vyras Powell net septynis metus bandė susilaukti vaikų. Visi bandymai buvo nesėkmingi, o pora galiausiai prarado viltį…

Reklama

Paaiškėjo, kad Beata serga policistinių kiaušidžių sindromu, dėl kurio pastojimas gali tapti tikru iššūkiu. Be to, ji turėjo antsvorio, todėl gydytojai patarė atsikratyti šiek tiek kilogramų. Tačiau net ir numetus 30 kilogramų – stebuklas neįvyko.

Galiausiai pora nusprendė išbandyti dirbtinį apvaisinimą. Gydytojai liepė kurį laiką susilaikyti nuo lytinių santykių, tačiau Beata ir Powell padarė išimtį per moters gimtadienį.

Gydytojai implantavo embrionus ir po kurio laiko paaiškėjo, kad Beata laukiasi. Tuo metu ji dar nežinojo, kad jos laukia didelė staigmena…

Reklama

Beata su vyru meldėsi, kad bent vienas iš embrionų prigytų. Galiausiai pora nuvyko pasidaryti ultragarso tyrimo. Čia jie sulaukė labai netikėtų žinių…

Moters nėštumas klostėsi puikiai, tačiau jos pilve augo ne vienas, o net trys vaikai!

“Mes abu žiūrėjome į monitorių ir negalėjome patikėti savo akimis. Man net galva pradėjo suktis nuo pamatyto vaizdo. Iš karto paskambinau mamai ir verkdama pasakiau, kad turėsiu trynukus“ – prisimena Beata.

Reklama

Tačiau tuo staigmenos nesibaigė… Atidžiau panagrinėjus paaiškėjo, kad prigijo tik vienas iš implantuotų embrionų, todėl likę dvynukai užsimezgė natūraliu būdu.

“Tai taip ironiška. Tiek laiko bandėme pastoti natūraliai, tačiau tą pavyko padaryti tik kai išbandėme dirbtinį apvaisinimą“ – nusijuokė moteris.

Nors Beatos atvejis yra retas, jis nėra visiškas fenomenas. Moterys gali pastoti natūraliai, net jei tuo metu vykdomos dirbtinio apvaisinimo procedūros.

Beata pagimdė Ameliją, Matildą ir Borisą 34-tą nėštumo savaitę. Praėjus trims savaitėms po gimdymo, šeima galėjo keliauti į namus.

Reklama

“Tai buvo sunkūs septyni metai, tačiau bandyti buvo verta“ – džiaugiasi mama.

“Auginti trynukus nėra lengva, tačiau man tirpsta širdis, kai pažiūriu į šiuos gražius veidus“.

Galima tik pasidžiaugti, kad šiai porai pagaliau pavyko įgyvendinti savo svajonę!

Reklama