Skip to main content

Moteris nuvyko pasidaryti ultragarsinio tyrimo, tačiau jo metu gydytoja negalėjo patikėti tuo, ką mato

Daugelis porų svajoja apie šeimos pagausėjimą. Vieniems šis noras labai greitai tampa realybe, tačiau kitų laukia ilgas ir sunkus kelias. Yra porų, kurios ištisus metus stengiasi susilaukti išsvajotos atžalos, tačiau nepavyksta. Visgi yra ir tokių porų, kurių pastangos apdovanojamos su kaupu…

Reklama

Taip nutiko Rachelle ir Jayson Wilkinson. Pora jau turėjo du vaikus ir svajojo apie trečią atžalą. Tačiau ne viskas buvo taip paprasta…

Sutuoktiniai kelis metus bandė pastoti, tačiau visos jų pastangos ėjo veltui. Jie svajojo apie dar vieną vaikelį ir tai jiems nedavė ramybės. 

Pora nepasidavė ir kreipėsi pagalbos į gydytojus. Po kurio laiko paaiškėjo, kad moteris pagaliau laukiasi. Pirmojo ultragarsinio tyrimo metu gydytoja pranešė, kad sutuoktiniai laukiasi dvynukų.

Taip prasidėjo džiaugsmingas laukimas, o pora buvo devintam danguj. 

Reklama

Tačiau tuo netikėtumai nesibaigė. Vėlesnis tyrimas parodė dar tris vaikučius. Rachelle laukėsi penketuko!

“Žodis “šokas“ puikiai apibūdina akimirką, kaip jaučiausi ultragarsinio tyrimo metu. Pasimetusi buvo net gydytoja… “, – savo tinklaraštyje rašė moteris.

Reklama

Nėštumas kėlė didelę riziką tiek mamai, tiek penketukui. Pora susidūrė su itin sunkiu sprendimu, tačiau galiausiai Rachelle ir Jayson nusprendė tęsti nėštumą. Pora buvo įsitikinusi, kad viskas bus gerai.

Nepaisant visų baimių, mažyliai vystėsi puikiai, o Rachelle pilvas vis didėjo.

Galiausiai porai gimė trys mergaitės ir du berniukai. Svarbiausia buvo tai, kad mažyliai gimė būdami visiškai sveiki, o Rachelle, nors ir pavargusi, buvo be galo laminga.

Galbūt pora svajojo tik apie vieną vaiką, tačiau likimas jiems davė net penkis.

Šiandien poros vaikai jau kaip reikiant paaugę, o sutuoktiniai džiaugiasi šia Dievo dovana.

Reklama
Šiandien visi poros vaikai jau kaip reikiant paaugę!

Pora nepasidavė, nors jiems labai ilgai nesisekė. Jie ėjo savo svajonės link ir likimas juos apdovanojo su kaupu. Niekada negalima pasiduoti… Jei kažko tikrai trokštame, mes anksčiau ar vėliau būsime apdovanoti už savo pastangas.