Skip to main content

Mergaitė bijojo išeiti į lauką, nes ją nuolat užgauliojo ir mušė kaimynas. Tačiau vieną dieną ji pažvelgė pro langą ir negalėjo patikėti tuo, ką mato

Ashley tuo metu buvo tik septyni metai ir ji ėjo į pirmą klasę. Mergaitė yra labai kukli ir gerai išauklėta, bei mėgsta bendrauti su kitais vaikais. Ji taip pat augina mylimą katę ir šunį.

Reklama

Deja, bet Ashley gyvenimas nebuvo toks paprastas, kaip galėtų pasirodyti iš šono. Mergaitė kasdien susidurdavo su vienuolikmečio berniuku žiaurumu. Jis pasirinko Ashley, kaip linksmybių taikinį ir kasdien ją užgauliodavo. Žiaurus vaikas net panaudodavo fizinį smurtą prieš mergaitę.

Dėl šio bjauraus vaiko, Ashley visą vasarą praleido namuose, o į lauką ėjo tik su mamos palyda. Mergaitės mama nebegalėjo pakęsti tokio brutalaus elgesio, todėl sukūrė Facebook puslapį, kuriame prašė pagalbos. Ashley įkėlė vaizdo įrašą, kuriame prašė nutraukti patyčias prieš ją.

Reklama

Laimei, vaizdo įrašą atsitiktinai pastebėjo James Dingmon, kuris buvo vietinio baikerių klubo narys. Vyras savo bendražygiams papasakojo apie mergaitę, o dideli barzdoti vyrai nusprendė padėti Ashley.

Reklama

Prieš šį įvykį mergaitė buvo paguldyta į ligoninę, nes buvo sužalota po eilinio vienuolikmečio išpuolio. Jis laukė Ashley už namo, nuvertė ją nuo dviračio ir spyrė į veidą.

Mergaitės mama bandė išspręsti šią situaciją, tačiau sadisto tėvai atsisakė pripažinti, kad taip gali elgtis jų sūnus. Buvo iškelta baudžiamoji byla, tačiau ji nesibaigė niekuo rimtu.

Greičiausiai Ashley tapo auka dėl to, kad auga tik su mama ir neturi kas ją užstotų.

Piktadarys liko šokiruotas, kai gatvėje pasirodė barzdoti baikeriai. Susirinkę vyrai leido suprasti, kad visoms patyčioms ir smurtui atėjo galas. VISIEMS LAIKAMS.

Reklama

Ashley iš pradžių negalėjo patikėti, kad jai į pagalbą atvyko tokie kieti vyrukai. Pasibaigus susitikimui, mergaitė važiavo su dviračiu ir pareiškė: “Dabar aš jau nieko nebijau!“.

Vyrai neketina apsiriboti vienu apsilankymu. James pažadėjo, kad palaikys ryšį su mergaite ir prireikus pagalbos, iš karto atvyks. Dabar mergaitė gali jaustis saugi!

Reklama