Skip to main content

Statybininkas kasdien pamojuodavo senutei, kuri žiūrėjo pro ligoninės langą. Tačiau vieną dieną jis labai nustebo pamatęs, ką senolė užrašė ant popieriaus lapo

88-erių amerikietė Glorija Porter buvo paguldyta į ligoninę dėl sveikatos problemų. Tam, kad numalšintų nuobodolį, moteris dažniausiai sėdėjo prie lango ir stebėjo, kas vyksta aplinkui.

Kaip tik tuo metu statybininkai įrenginėjo naują įėjimą į gydymo įstaigą. Stebėti, kaip dirba vyrai, tapo savotiška Glorijos pramoga.

Reklama

Vieną šaltą ir snieguotą dieną Glorija pradėjo nerimauti dėl statybininkų saugumo, kurie drąsiai laipiojo ant plieninių sijų.

Statybininkas Jeff Reick pastebėjo pro langą žiūrinčią moterį ir kiekvieną dieną jai pamojuodavo, o Glorija atsakydavo tuo pačiu. Tačiau vieną dieną senutė pažvelgė atidžiau ir pastebėjo ant vienos iš sijų paliktą statybininko žinutę.

“SVEIKITE“ – ant sijos užrašė Jeff.

“Kiekvieną dieną mačiau moterį, kuri stebėjo mus pro langą, todėl pagalvojau, kad būtų gražu palinkėti kuo greičiau pasveikti“ – pasakoja statybininkas.

Reklama

Norėdama atsidėkoti už gražų Jeffo palinkėjimą, Glorija taip pat parašė žinutę.

Moteris ant popieriaus lapo užrašė “LIKITE SAUGŪS“ ir pakabino jį ant ligoninės lango.

Jeff labai nustebo ir nudžiugo pamatęs tokį gražų senutės palinkėjimą. Ši Glorijos žinutė buvo tai, ko jam ir jo kolegoms reikėjo tą šaltą ir vėjuotą dieną. Saugumas yra tai, ką šie vyrai visada vertina labai rimtai.

Reklama

Tačiau viskas tuo nesibaigė… Tą pačią dieną prie Jeffo ir jo kolegų priėjo nepažįstamas vyras ir įteikė voką, kuriame buvo pinigai susimokėti už tos dienos pietus. Šis gražus poelgis tik dar labiau sušildė vyrus tą šaltą dieną.

Galbūt tai tik paprasti ir maži poelgiai, tačiau jie kiekvieno žmogaus dieną padaro kur kas geresnę…

Reklama