Skip to main content

Mergaitė net penkis mėnesius gulėjo ligoninėje, tačiau nesulaukė nei vieno lankytojo. Ligoninės darbuotojai labai nustebo sužinoję, ką ruošiasi padaryti viena slaugytoja

Mažoji Giselle nuo pat pirmų dienų, kai atėjo į šį pasaulį, kovojo dėl savo gyvybės. Gimusi dviems mėnesiais per anksti, ji ateinančius penkis mėnesius praleido intensyvios priežiūros skyriuje. Mergaitė svėrė vos 850 gramų ir privalėjo iškęsti siaubingas kančias, kol iš jos kūnelio pasišalins narkotikai, kuriuos vartojo jos biologinė mama nėštumo metu.

Reklama

Mergaitę pagimdžiusi moteris buvo narkomanė, nepasiruošusi keisti savo gyvenimo. Todėl iš karto po gimdymo moteris tiesiog dingo iš mažylės gyvenimo. Nuo pat pirmų gyvenimo dienų Giselle praleido vienui viena intensyvios slaugos skyriuje, kurioje ją lankė tik medicinos personalas. Kai mergaitei buvo 3 mėnesiai, jos globa buvo perduota Masačiusetso valstijai.

Liz Smith dirbo toje pačioje ligoninėje sesele, tad sužinojusi apie mažylės situaciją, moteris panoro su ja sutikti. Medicinos sesuo ypatingai jautriai sureagavo į situaciją, kurioje buvo Giselle. 40-metė moteris visada svajojo tapti mama, tačiau jos asmeninis gyvenimas nesusiklostė sėkmingai. Liz svarstė, ar dar kada nors turės šansą susilaukti vaiko.

Reklama

Tačiau pamačiusi Giselle dideles mėlynas akis, ji iš karto suprato, kad nori globoti ir pasirūpinti šia mažyle, kuriai valstija ieškojo globėjų. Vienas pagrindinių reikalavimų buvo gebėjimas pasirūpinti mergaitės medicininėmis reikmėmis ir priežiūra. Liz atrodė, kad Dievas atsiuntė Giselle būtent jai.

Reklama

Liz visada buvo rūpestinga ir svajojo apie savo šeimą ir vaikus, tačiau gyvenimas klostėsi visiškai kitaip. Nors Giselle turėjo sveikatos sunkumų nuo gimimo ir buvo maitinama per vamzdelį, ji stebėtinai sėkmingai augo ir buvo vis stipresnė. Kai mažylei sukako 9 mėnesiai, ji su savo naująja globėja galėjo išvykti namo.

Netrukus vaikų teisių tarnybos galutinai atėmė iš Giselle biologinių tėvų visas teises į mažylę.

Kai Giselle sukako dveji, ji oficialiai tapo Liz dukra. Liz pripažįsta, kad turėti dukrą buvo tai, ko jai labiausiai trūko gyvenime. Ji rūpinosi daugybe vaikų ligoninėje, tačiau pabusti ir eiti kartu miegoti su vaiku, kuris sako „myliu tave, mama” – yra visai kas kita.

Reklama

Šiandien mergaitė yra laiminga ir energinga, o jos mama Liz neįsivaizduoja gyvenimo be jos. Ji niekada nenumanė, kokiu būdu jos gyvenime atsiras vaikai, tačiau ji neabejoja, kad joms lemta buvo susitikti tą dieną ligoninėje ir užmegzti tą akių kontaktą.

Reklama

Giselle auga puikiomis sąlygomis, apsupta mylinčių ją žmonių. Nors jai visą gyvenimą teks gyventi su jos biologinės mamos klaidingų pasirinkimų pasekmėmis, gera žinoti, kad Liz, pasirinkusi savanoriškai tapti šios mergaitės mama, bus pati geriausia globėja daug išgyvenusiai mergaitei.

Reklama