Skip to main content

Mama su kūdikiu slėpėsi nuo įtūžusio vyro, tačiau viskas pasibaigė tragiškai. Visi susigraudino sužinoję, ką moteris sugebėjo padaryti prieš mirtį

Jessica Arrendale buvo jauna, graži mama, kuri gyveno su dvejomis dukromis ir vyru. Tačiau vieną dieną laimingas gyvenimas sudužo į šipulius…

Moteris jau turėjo penkiolikmetę dukrą Naomi iš ankstesnių santykių, tačiau tada šeimą papildė maža mergaitė Cobie. Gyvenimas buvo lyg iš pasakos.

Reklama

Jessicos vyras ir Cobie tėvas Antoine buvo karo veteranas. Jis taip pat turėjo dvi dukras iš ankstesnės santuokos. Vyras visą laiką buvo mylimas tėtis, tačiau karinė tarnyba jį pakeitė neatpažįstamai.

Retsykiais Antoine tapdavo agresyvus, tačiau jokių fizinių veiksmų nesiimdavo. Visgi šią siaubingą dieną jis pratrūko dėl visiškai nepaaiškinamų priežasčių. Vyras pradėjo vaikytis Jessicą po visus namus. Vienoje rankoje turėdama kūdikį, o kitoje beisbolo lazdą, moteris iš paskutiniųjų stengėsi apsiginti. Tačiau tada Antoine pasiėmė savo ginklą.

Reklama

Išsigandusi moteris su kūdikiu ant rankų nubėgo į vonios kambarį. Deja, bet ir ten ji nebuvo saugi – Antoine išspyrė duris. Įtūžęs vyras paleido kulką Jessicai į galvą. Mirtinai sužeista moteris turėjo paskutinę misiją – apsaugoti savo dukrą. Jessica įdėjo ją į klozetą ir uždengusi savo kūnu mirė. Tai apsaugojo mažąją Cobie nuo įsiutusio tėvo. Po kiek laiko vyras nusišovė ir pats.

Kaimynai išgirdo šūvius ir iškvietė policiją. Netrukus į įvykio vietą atvyko milžiniškos pajėgos, tačiau tada dar niekas nežinojo, jog kaltininkas jau buvo miręs. Tik įsiveržę į namą pareigūnai rado poros kūnus.

Reklama

Prireikė nemažai laiko, kol mažoji Cobie buvo surasta tualete. Mergaitės kūno temperatūra buvo nukritusi iki kritinės ribos, tačiau didvyriškas mamos poelgis jai leido išgyventi tragediją.

Žinoma, sesės visą gyvenimą ilgėsis savo mamos, tačiau Jessicos herojiškas žygdarbis amžinai liks mergaičių širdyse.

Gaila, kad tokios tragedijos įvyksta ne taip jau retai, tačiau tik dar kartą galima įsitikinti, jog mamos meilė yra begalinė…

Reklama